Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zapraszamy na mecz do ERGO ARENY
wtorek, 28 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy na mecz siatkówki kobiet w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, gdzie w poniedziałek, 13 marca br. o godzinie 18:00 siatkarki ATOMU TREFL SOPOT zagrają z zespołem POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA.

Podczas meczu poznamy laureatów drugiej edycji konkursu plastycznego, zatytułowanego  Tajemnice świata światów  – inspiracje twórczością Józefa Chełmowskiego, zorganizowanego przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie i Stowarzyszenie Trefl Pomorze w ramach wspólnej inicjatywy Aktywne Kaszuby.

Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła wyjątkowej twórczości artysty, malarza, rzeźbiarza, filozofa ludowego, konstruktora  Józefa Chełmowskiego. Konkurs skierowany był do uczniów szkół, w których nauczany jest język kaszubski. Otrzymaliśmy już ponad 750 prac wykonanych  w przeróżnych technikach – od wyklejanek, wydzieranek i pasteli, po kolaże i linoryty. Kto będzie laureatem w tym roku? Wszystkiego dowiemy się na meczu. Zatem bądźmy razem tego dnia w hali Ergo Arena, aby wspólnie kibicować po kaszubsku i pogratulować najlepszym.

Zapraszamy do skorzystania z specjalnej oferty promocyjnej uczestnictwa w meczu przygotowanej dla członków i sympatyków ZKP.

Kibicujmy Atomówkom razem z dziećmi uczącymi się języka kaszubskiego i stwórzmy razem niezapomniane widowisko!

Aby zamówić bilety, należy skontaktować się z Panią Marceliną Lipską

telefonicznie: 506 370 602 lub e-mailowo: marcelina.lipska@f1brand.pl

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.