Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Konkurs na logo Zjazdu Kaszubów w Rumi!
piątek, 3 marca 2017

Od środy (01.03) do końca marca można zgłaszać swoje propozycje na logo XIX Zjazdu Kaszubów w Rumi. Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą zapoznać oraz zaakceptować regulamin a także prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oba dokumenty dostępne są poniżej. Osoby niepełnoletnie również mogą wziąć udział – wystarczy, że ich zgłoszenie podpisze rodzic lub inny przedstawiciel ustawowy. Każdy Uczestnik konkursu może przesłać 1 projekt. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna – 1 500 złotych!

Wszystkie propozycje wraz z formularzem zgłoszeniowym należy składać w Urzędzie Miasta Rumi, ul. Sobieskiego 7 84-230 Rumia, w terminie do 31 marca 2017 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta), w zamkniętej kopercie z napisem: „Konkurs na logo XIX Zjazdu Kaszubów w Rumi”.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej rumia.eu

Regulamin konkursu na logo XIX Zjazdu Kaszubów w Rumi

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.