Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
V Toruński Kiermasz Książki Regionalnej
wtorek, 16 maja 2017

Wzorem ubiegłych lat tego dnia w mieście Kopernika można było znaleźć książki z całego Pomorza reprezentowane przez różne wydawnictwa regionalne. Na stoiskach można było znaleźć wiele interesujących nowości jak i nierzadko tytuły, których często nie ma już w księgarniach. Wśród wystawców nie zabrakło również Wydawnictwa ZKP.

Podczas kiermaszu można było zobaczyć wystawę  „Pomorze Nadwiślańskie. Regionalizmy znad Dolnej Wisły”, która została przygotowana przy współpracy oddziałów Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego usytuowanych w dolinie Wisły.

Atrakcją spotkania toruńskiego były niezwykłe gratisy. Pierwsze 50 osób, które zgłosiło się do organizatora Kiermaszu otrzymało najnowszy numer "Tek Kociewskich", natomiast  osoby które zgłosiły się w wyznaczonych godzinach dostało płyty z kaszubską muzyką pop w tym najnowszą płytę Damroki  „Made  in Kaszëbë”.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne spotkania z autorami, dyskusje i panele dotyczące nowych pozycji wydawniczych.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.