Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie Rzecznika Praw Obywatelskich z ZKP
środa, 17 maja 2017

W środę 17 maja Rzecznik Praw Obywatelskich, dr Adam Bodnar, odwiedził Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie, gdzie z członkami naszego Stowarzyszenia rozmawiał m.in. o działaniach Zrzeszenia, relacjach z samorządem i władzami, o tym, jak tożsamość kaszubską łączy się z tożsamością polską, dostępie do mediów,  o edukacji w języku regionalnym - kaszubskim. W rozmowie z rzecznikiem i przedstawicielami Biura RPO udział brali prezes ZKP prof. Edmund Wittbrodt, wiceprezes ZKP Łukasz Grzędzicki, dyrektor Biura Zarządu ZKP Łukasz Richert, prezes Instytutu Kaszubskiego prof. Cezary Obracht-Prondzyński, członek Rady Naczelnej Jacek Fopke oraz zajmująca się edukacją kaszubską w ZKP Lucyna Radzimińska.

Wizyta Adama Bodnara odbyła się w ramach spotkań regionalnych na Pomorzu, podczas których rozmawia o najważniejszych problemach dostrzeganych przez mieszkańców i organizacje społeczne.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.