Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kaszëbskô Gwiôzdka 2018!
czwartek, 11 stycznia 2018

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na KASZUBSKĄ GWIAZDKĘ! Tegoroczna impreza dla najmłodszych odbędzie się 20 stycznia 2018r. (sobota) o godz. 12.00 w Kartuskim Centrum Kultury przy ul. Klasztornej 1.

Tradycyjnie podczas Gwiazdki nie zabraknie kaszubskich akcentów bożonarodzeniowych. Wspólnie pośpiewamy kolędy, a także zobaczymy występ regionalnego zespołu "Wesołe Ludki" z Kiełpina z programem bożonarodzeniowym. 

W programie również zabawa przy wypiekach – dzieci będą mogły sprawdzić swoje cukiernicze umiejętności podczas lukrowania pierniczków.

Najmłodsi będą mieli też okazję poznać kroki kaszubskiego tańca z Regionalnym Zespołem Pieśni i Tańca "Kaszuby" z Kartuz.

Wszystkie dzieci Gwiazdor obdaruje słodkim upominkiem.  

Zabawę rozpoczynamy o godz. 12:00 w Kartuskim Centrum Kultury w Kartuzach przy ul. Klasztornej 1.

Opiekunowie dzieci zobowiązani są wpłacić kwotę 20 zł za każdego malucha.

Pieniądze przeznaczone są na prezenty dla dzieci i będą pobierane w dniu wydarzenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Kaszubskiej Gwiazdce do dnia 18 stycznia 2018 r. mailowo, na adres: biuro@kaszubi.pl , bądź telefonicznie pod nr: 58 301 27 31

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.