Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Remusowa Kara 2018
wtorek, 6 marca 2018

Zbliża się wiosna, a wraz z nią kolejna, dwunasta już edycja skierowanych do uczniów szkół średnich warsztatów regionalnych Remusowa Kara. Tym razem 5 kwietnia wybieramy się do Wdzydz Kiszewskich, gdzie oprócz namacalnego kontaktu z historią naszego regionu, pokażemy naszym gościom to, co na dzisiejszych Kaszubach najlepsze.

Inspirujące warsztaty, ciekawi ludzie i zwiedzanie fascynujących okolic – to wszystko czeka na każdego, kto do 23 marca 2018 r. na adres pomorania.sekretariat@gmail.com przyśle jedną z grupowych prac rekrutacyjnych – kaszubskojęzyczny dubbing do sceny z wybranego filmu, słuchowisko (min. 5 minut) lub komiks. Indywidualiści mogą zmierzyć się z wierszem na temat Klubu Studenckiego „Pomorania”.

Regulamin-RK-2018

Karta zgłoszeniowa-RK-2018

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.