Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kampania MSI potrwa tylko do 31 marca!
czwartek, 29 marca 2018

Już tylko kilka dni zostało do zebrania brakujących podpisów pod kampanią Minority SafePack Initiative! Ostatnie dni mogą być decydujące, ponieważ do upragnionej liczby miliona popierających inicjatywę brakuje tylko kilka tysięcy głosów! Zachęcamy Państwa do wsparcia tej ważnej dla Naszej społecznosci inicjatywy. Złożenie podpisu pod inicjatywą (Minority SafePack Initiative) trwa kilka sekund, a niejednej osobie może ułatwić życie. 

Poniżej dołączamy link, pod którym można dołączyć do inicjatywy: https://ec.europa.eu/citizens-initiative/32/public/#/

_____________________________________________________________________________________________

Inicjatywa Minority SafePack została zarejestrowana przez Komisję Europejską 3 kwietnia 2017 r., po tym jak Komitet Obywatelski skutecznie zaskarżył przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości jej odrzucenie przez Komisję Europejską z dnia 13 września 2013 r.
Znajdujące się przed Państwem akty prawne inicjatywy Minority SafePack zawierają dwa elementy, znajdujące się według Komisji Europejskiej poza ramami, w których Komisja jest upoważniona do proponowania Unii aktu prawnego, w celu realizacji umów, innymi słowy te elementy zgodnie z decyzją z 2017 roku nie mogą zostać zrealizowane przez Komisję Europejską.
W nowej wersji tego dokumentu wyraźnie oznaczyliśmy te dwie propozycje w zakresie ustawodawstwa antydyskryminacyjnego oraz partycypacji, a także podaliśmy streszczenie powodów z decyzji Komisji Europejskiej. Przyszłe poparcie Inicjatywy Minority SafePack przez obywateli zostanie uznane przez Komisję jako poparcie dla pozostałych dziewięciu elementów, które zgodnie z opinią Komisji Europejskiej podlegają jej kompetencjom.

Broszura Minority SafePack

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.