Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Święto Dziękczynienia w Warszawie
poniedziałek, 14 maja 2018

Uroczystości XI Święta Dziękczynienia odbędą się w Świątyni Opatrzności Bożej tradycyjnie w pierwszą niedzielę czerwca, która w tym roku wypada 3. dnia tego miesiąca. Tegoroczne Święto Dziękczynienia będzie przebiegało pod hasłem: DZIĘKUJEMY ZA NIEPODLEGŁOŚĆ.

Zaproszenie na Święto Dziękczynienia otrzymaliśmy od Księdza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego Kazimierza Kardynała Nycza, który w zaproszeniu „najserdeczniej zaprasza przedstawicieli Środowiska Kaszubów (…), których troska o Ojczyznę, i Kościół oraz kultywowany w ich środowisku patriotyzm są powszechnie znane”.

Całe zaproszenie Kardynała Kazimierza Nycza można znaleźć tutaj.

Zarząd Główny ZKP organizuje przejazd autokarowy do Warszawy na uroczystości w dniu 3 czerwca. Cena przejazdu wynosi 78 złotych od osoby.

Uprzejmie prosimy o informację zwrotną do dnia 22 maja do Biura ZKP od osób, grup zainteresowanych, które będą chciały skorzystać z organizowanego przez nas transportu.

Kontakt do Biura ZKP: telefoniczny 58 301 27 31 oraz 58 300 06 83; mailowy: biuro@kaszubi.pl.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.