Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Rekrutacja dodatkowa na etnofilologię kaszubską!
poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Już tylko do poniedziałku, 3 września, trwa dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne licencjackie I stopnia etnofilologia kaszubska na Uniwersytecie Gdańskim.

W rekrutacji podstawowej chęć studiowania na kierunku etnofilologia kaszubska wyraziło 10 osób (w tym aż 6 zarejestrowało się na UG tylko na etnofilologię kaszubską), jednak to okazało się za mało, aby Uniwersytet mógł uruchomić kierunek z naboru w rekrutacji podstawowej, dlatego od 6 sierpnia ruszyła NOWA rekrutacja.

Zarejestruj się ju dziś!

https://ug.edu.pl/rekrutacja/studia/kierunki_studiow/20182019/etnofilologia_kaszubska-stacjonarne-i_stopnia

Od października 2018 r. program studiów będzie inny niż dotychczas, tj.:

1) poszerzone zostały kompetencje nauczycielskie absolwentów etnofilologii kaszubskiej, dając uprawnienia do nauczania dwóch przedmiotów w szkole podstawowej: języka kaszubskiego oraz języka polskiego,

2) zwiększono zakres możliwości budowania indywidualnego programu kształcenia na studiach bez specjalności nauczycielskiej.

 

 

Studia dotowane w ramach zadania „Etnofilologia kaszubska” ze środków MSWiA.

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.