Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
XVII Dyktando Kaszubskie
piątek, 14 września 2018

Konkurs znajomości kaszubszczyzny co roku cieszy się ogromną popularnością, przyciągając nawet do kilkuset uczestników. W konkursie mogą wziąć udział  uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Oddzielne kategorie przewidziano także dla dorosłych, profesjonalistów i nauczycieli j. kaszubskiego.

Szczegóły w regulaminie.

Tegoroczna edycja odbędzie się 13 października 2018 r. (sobota) w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Kolbudach (ul. Wybickiego 33, Kolbudy). To już po raz siedemnasty miłośnicy kaszubszczyzny zmierzą się ze sobą podczas konkursu poprawnego pisania w języku kaszubskim.

Zgłoszenia wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych należy przesyłać wyłącznie na załączonym formularzu do 28 września 2018 r. pocztą elektroniczną na adres: 17dyktandokolbudy@ug.kolbudy.pl

Uwaga: Dodatkowo, podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika (oryginał) należy dostarczyć w dniu dyktanda 13.10.2018 r. organizatorom wydarzenia.

Formularz zgłoszeniowy pobierz

Zgoda na przetwarzanie danych pobierz

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.