Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Czas zamawiać podręczniki do nauki kaszubskiego
piątek, 14 września 2018

Dynamicznie rozwijająca się nauka języka kaszubskiego w szkołach na Pomorzu skutkuje wzrostem zapotrzebowania na podręczniki i pomoce dydaktyczne. Misją Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego jest przygotowywanie coraz nowszych i atrakcyjniejszych podręczników oraz pomocy do nauczania języka kaszubskiego.

W związku z licznymi zapytaniami otrzymywanymi ze szkół oraz zapotrzebowaniem na nowe podręczniki do nauczania języka kaszubskiego Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego postanowiło przygotować dla jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół i placówek oświatowych ofertę zakupu podręczników.

Wszystkie podręczniki są dostępne do obejrzenia na www.kaszubskaksiazka.pl w zakładce: Podręczniki

 

 

Czekamy na Państwa zamówienia.

Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

ul. Straganiarska 20-23/14B

80-837 Gdańsk

faksem 58 346 26 13, e-mailem wydawnictwoZKP@gmail.com

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 58 301 27 31 lub za pośrednictwem e-mail wydawnictwoZKP@gmail.com

 

Formularz zamówienia

 


Zapraszamy serdecznie do zakupu Mapy fizycznej województwa pomorskiego i mapy Kaszub, która jest dostępna w sprzedaży w stacjonarnej księgarni kaszubskiej na ul. Straganiarskiej 20-23.

 


Fiszki "Starter Kaszubski"

Hasła, wyrażenia i zdania zaprezentowano na 700 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość. Dzięki Fiszkom Kaszubskim poznasz nie tylko bogate słownictwo, ale także wzory odmian, formy nieregularne czy reguły gramatyczne. Starter zawiera również 2 godziny nagrań pomocniczych z wymową i tłumaczeniem. Przykładowe zdania do KAŻDEGO słówka to gotowe wzorce komunikacyjne, dzięki którym przećwiczysz ich użycie w kontekście.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.