Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Konkurs na dubbing kaszubski
wtorek, 8 stycznia 2019

Kinematografia od czasu swojego powstania przeszła bardzo długą drogę - od krótkiego nagrania pociągu wjeżdżającego na peron, przed którym widzowie w popłochu uciekali z kina, aż do trójwymiarowej apokalipsy tak realistycznej, że ma się ochotę... uciec z kina. Wielu twórców sztukę filmową wyniosło na niebotyczny poziom, na trwałe zapisując się w historii kultury (byli też tacy, którzy podążyli w odwrotnym kierunku, ale zarówno życie, jak i ten tekst jest za krótki, żeby pochylać się nad kinem klasy B). My jednak - w myśl hasła "nobody's perfect" - uważamy, że nawet największym dziełom brakuje jednego elementu.

▶️ Tym czymś jest kaszubskojęzyczny dubbing, bo kto nie chciałby, żeby bohaterowie kultowych produkcji przemówili w rodnej mowie. W związku z tym mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia.

????????Ogłaszamy konkurs. Jedyne, co trzeba zrobić, to zadać sobie bardzo, ale to bardzo ważne pytanie - dubbing do jakiego filmu chciałbym zrobić? A potem zacząć go robić.

❗️Na prace czekamy do 17 lutego 2019 r., potem wszystkie kasety ruszą do wypożyczalni.

Więcej informacji na plakacie oraz w regulaminie dostępnym pod adresem www.pomorania.com/konkurs-dubbingowy.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.