Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kaszëbsczi Òdkriwca kl. IV
wtorek, 22 stycznia 2019
 

Planujemy również na początku marca drugie spotkanie promocyjne, podczas którego zaprezentujemy książkę dr. Jana Mordawskiego pt. Geografia Kaszub. O szczegółach (termin i miejsce) spotkania poinformujemy niebawem.

Uwaga:

Podczas tych  spotkań promocyjnych będziemy przekazywać  przedstawicielom poszczególnych szkół podstawowych, w których nauczany jest język kaszubski okazowe egzemplarze podręcznika   Kaszëbsczi Òdkriwca  kl. IV  z  przeznaczeniem dla bibliotek szkolnych, a także przedstawicielom poszczególnych szkół podstawowych i ponadpodstawowych,  w których nauczany jest język kaszubski okazowe egzemplarze książki pomocniczej Geografia Kaszub z przeznaczeniem dla bibliotek szkolnych.  Prosimy o zabranie ze sobą pieczątki szkoły celem potwierdzenia odbioru publikacji.

 ******

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek na stoisku z szeroką ofertą wydawnictw regionalnych (możliwość wystawienia faktury przelewowej).

 

Potwierdzenie odbioru - "Geografia Kaszub" dr. Jana Mordawskiego

Potwierdzenie odbioru - "Kaszëbsczi Òdkriwca  kl. IV" Emilii Maszke

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.