Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Inauguracja roku Jana Trepczyka
niedziela, 3 lutego 2019

Prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

Burmistrz Gminy Żukowo

oraz

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Trepczyka w Miszewie

mają zaszczyt zaprosić

 

na uroczystą inauguracją roku Jana Trepczyka

oraz otwarcie sali gimnastycznej wraz z częścią dydaktyczną

 

w dniu 6 lutego 2019 r. o godz. 11.00 w szkole w Miszewie

 

Decyzją Rady Naczelnej patronem tego roku jest Jan Trepczyk – poeta, pieśniarz, nauczyciel. Już teraz przygotowujemy się do tego, aby tegoroczny cykl wydarzeń, uroczystości i publikacji jak najlepiej przybliżył nam postać tego wybitnego Kaszuby.

Zachęcamy oddziały i kluby Zrzeszenia do włączania się w obchody Roku Jana Trepczyka, aby twórczość i idee naszego Patrona objęły jak najszersze kręgi. Zapraszamy na uroczystość oficjalnego otwarcia Roku Jana Trepczyka, która odbędzie się w szkole im. Jana Trepczyka. Będzie ono połączone m.in. z promocją tomiku poezji Jana Trepczyka pt. Wiérztë starka dlô dzôtk.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej uroczystości poczty sztandarowe. Prosimy osoby zainteresowane o potwierdzenie przybycia na w/w uroczystość w Miszewie do poniedziałku 4 lutego w biurze Zrzeszenia (biuro@kaszubi.pl).

Więcej o roku Jana Trepczyka -> kliknij

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.