Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kandydatury na laureata Medalu Stolema 2019!
środa, 23 października 2019

W tym roku w związku z prośbami naszych sympatyków ogłaszamy nowinę wcześniej. Od teraz czekamy na kandydatury na laureata Medalu Stolema 2019!

Laureatów tej nagrody wybierzemy spośród kandydatów, których mogą Państwo zgłaszać do 15 listopada 2019 roku na adres Klubu (zarówno pocztą tradycyjną, tj.: ul. Straganiarska 20-23, 80-837 Gdańsk, jak też mailową: pomorania.sekretariat@gmail.com). W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wytypowanie osób, związków lub instytucji, które chcieliby Państwo zgłosić kapitule Medalu Stolema, jako wartych nagrodzenia tak znacznym wyróżnieniem. Zwyczajowo przyjęte jest, iż każdy ma prawo zgłosić jedną osobę. Zgłoszenie powinno być pisemne oraz zawierać powinno uzasadnienie kandydatury.

Czekamy niecierpliwie!

Klub Studencki Pomorania

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.