Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zostań mistrzem słowa!
czwartek, 31 października 2019
Kaszëbsczé słówka to gra edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liter i słów, a młodzież i dorosłych w fascynujący świat słów i ich znaczeń.
 
Gracze rozwijają dzięki niej umiejętności werbalne - poszerzają i utrwalają zasób słownictwa, ćwiczą łączenie obrazu graficznego wyrazu z desygnatem (podpisu z ilustracją), trenują  umiejętność skupienia uwagi i logicznego myślenia. Rozgrywkę uatrakcyjnią karty z zabawnymi ilustracjami polskich zwierząt i roślin. Świetna zabawa w domu i w szkole. Gra zawiera: planszę, 56 ilustrowanych kart z nazwami i ilustracjami zwierząt, roślin występujących w Polsce; 24 specjalne karty z zadaniami do wykonania, 384 żetony  z literami alfabetu (w tym z charakterystycznymi dla języka kaszubskiego samogłoskami: ã,è,ë,ò,ô,ù); 96 żetonów punktów. Wspaniała rozrywka, a zarazem nauka  dla dzieci, idealna pomoc dydaktyczna na lekcje języka kaszubskiego. Walory edukacyjne gry to gwarancja dobrej zabawy oraz  pożytecznego spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny.
 
Instrukcję do gry znajdziecie TUTAJ
 
 
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.