Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
„Rośliny przyjazne zwierzętom”
poniedziałek, 18 listopada 2019

Do listopadowej „Pomeranii” został dołączony darmowy dodatek ekologiczny „Rośliny przyjazne zwierzętom”. W formie gawęd zostały w nim zawarte cenne informacje o m.in. roślinach miododajnych i pyłkodajnych, bez których wiele gatunków owadów nie może istnieć, oraz na temat drzew i krzewów owocowych.

Kliknij obrazek, aby przejść do dodatku

Dodatek jest efektem projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku: Kampania informacyjno-promocyjna „Rośliny przyjazne zwierzętom”

Mamy nadzieję, że dodatek zwiększy świadomość ekologiczną mieszkańców naszego regionu i zachęci Czytelników do aktywnego włączania się w działania mające na celu ochronę przyrody.

Część tekstów została opublikowana w języku kaszubskim.

Koszt kwalifikowany zadania: 15000 zł

 

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku: 12000 zł.

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.