Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Studia podyplomowe "Nauczanie języka kaszubskiego"
środa, 8 stycznia 2020
Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim z nauczania języka kaszubskiego!

Cel studiów

Program studiów odpowiada – wg załącznika nr 1 Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz. U. 2019 poz. 1450) – grupom zajęć: A3 (podyplomowe przygotowanie merytoryczne do nauczania przedmiotu) i E (przygotowanie dydaktyczne do nauczania kolejnego przedmiotu), w ramach których osiąga się szczegółowe efekty uczenia się.

Czas trwania i forma studiów

3 semestry – łącznie 350 godzin i 90 godzin praktyki dydaktycznej (w trakcie trwania drugiego i trzeciego semestru).

Studia prowadzone są w trybie niestacjonarnym, zjazdy odbywają się najczęściej co 2 tygodnie (w piątki i soboty), w tym 1 lub 2 dni zjazdowe (zależnie od planu pracy w danym semestrze) poza budynkiem UG z uwagi na charakter zajęć warsztatowych.

Więcej na: https://ug.edu.pl/oferta_ksztalcenia/studia_podyplomowe...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.