Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
LECH BĄDKOWSKI I JEGO IDEE
niedziela, 23 lutego 2020
Nie znaleziono zdjecia
fot. Damian Chrul

W sobotę 22 lutego w Europejskim Centrum Solidarności odbyło się sympozjum LECH BĄDKOWSKI I JEGO IDEE, przygotowane z okazji ustanowienia w Gdańsku Roku Lecha Bądkowskiego w stulecie urodzin.

Uczestniczyli w nim m.in. Jan Wyrowiński - Prezes ZKP, Sławina Kosmulska - córka Lecha Bądkowskiego, Basil Kerski - dyrektor ECS, Piotr Kowalczuk z-ca Prezydenta Gdańska, senator Kazimierz Kleina, prof. Józef Borzyszkowski, prof. Cezary Obracht-Prondzyński, dr Grzegorz Grzelak, dr Krzysztof Korda oraz Wojciech Duda.

Zaprezentowana została również wystawa AUTORYTETY. LECH BĄDKOWSKI, którą do 7 marca można oglądać w ECS w sali wystaw czasowych (wstęp wolny). Od 12 marca eksponowana będzie w Senacie, a następnie w innych miastach.

Relacja z sympozjum TVP Gdańsk:

https://gdansk.tvp.pl/46782556/wystawa-o-lechu-badkowskim-w-100-rocznice-urodzin?fbclid=IwAR1HrxSscYSw7MkKbkkCJU4S4xCEkXeyfvuDNQbTVcD8wTKDbgbyD9-5BdA

Relacja Wideo Gdansk.pl:


https://www.gdansk.pl/tv/autorytety-lech-ba-dkowski-wystawa-w-ecs,v,2104

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.