Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
KS Pomorania przyznał Medal Stolema 2020
środa, 20 stycznia 2021
Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki głosowania zebrania walnego Kapituły Medalu Stolema. Wyróżnienie, jakim jest Medal Stolema 2020, otrzymały tym razem dwie osoby - prof. Marek Cybulski (naukowiec, językoznawca zajmujący się głównie językiem kaszubskim, dydaktyk, członek prezydium Rady Języka Kaszubskiego) oraz Edmund Szymikowski (hafciarz, wieloletni organizator konkursów hafciarskich w Lini, propagator tej sztuki).
 
 
Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone kandydatury! Co roku wybór, do kogo trafi wyróżnienie, jest niezwykle trudny. Niebawem przedstawimy sylwetki Laureatów. Ze względu na warunki epidemiczne nie możemy na ten moment ustalić, kiedy odbędzie się ceremonia wręczenia nagród. Kiedy tylko będziemy mieć więcej informacji na ten temat, ogłosimy tę wiadomość.
 
Klub Studencki Pomorania

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2021 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.