Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Pogrzeb dra Janusza Kowalskiego
piątek, 17 lutego 2017

16 lutego br. zmarł dr Janusz Kowalski, założyciel i pierwszy Prezes Klubu Turystycznego ZKP Wanożnik, propagator walorów naturalnych i kulturowych Kaszub, m.in. na zainicjowanych przez Niego Kaszubskich Spływach Kajakowych Śladami Remusa.

Zapraszamy członków Klubu i uczestników Remusowych spływów do uczestniczenia w ostatniej drodze Honorowego Prezesa Klubu Wanożnik, uznanego działacza Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, wyróżnionego m.in. Medalem Stolema i Srebrną Tabakierą im. Antoniego Abrahama.

Pogrzeb odbędzie się 21.02.2017 r. (wtorek) na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku-Wrzeszczu. O godzinie 9.30 nastąpi wystawienie urny w nowej kaplicy, a o 10 wyprowadzenie do grobu Jego ojca Stanisława.

Cześć Jego Pamięci

Prezes Klubu Bernard Hinz

Honorowy Komandor Klubu Edmund Szczesiak

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.