Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
V Kaszubskie Maszoperie Teatralne
czwartek, 13 lipca 2017

W imieniu naszych Przyjaciół - Sekcji Artystycznej Cechu Rzemiosła w Gdyni serdecznie zapraszamy 15-go i 16-go lipca br. o godz. 16.00 dzieci w wieku szkolnym (6+) oraz dorosłych i seniorów na barwny, nie tylko kolorami spektakl teatru Maszoperia pt. "Krawiec Pani Mani". Autorką tekstu sztuki jest Anna Miller. Treść, forma, dynamiczna gra aktorska, pojawiające się maski i lalki to spora atrakcja widowiska, które zachwyci nie tylko dzieci, ale i całe rodziny!
Ozdobione piosenkami i muzyką przedstawienie „Krawiec Pani Mani” w formie teatru lalki i aktora to doskonała zabawa, rozwijająca wyobraźnię młodego widza oraz dobra rozrywka dla dorosłych.
Spektakl trwa ok. 50 minut.
Przedstawienie odbędzie się w kameralnej sali teatru Maszoperia w Domu Rzemiosła w Gdyni przy ul. 10 Lutego 33.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warto dokonać rezerwacji telefonicznej:
732 309 687 lub mailowej: maszoperia.art@interia.com
Więcej informacji i galeria zdjęć tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Miller
Ludwik Lubieński
Teatr Maszoperia
Gdynia ul. 10 Lutego 33

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.