Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie nauczycieli-regionalistów
niedziela, 10 września 2017

Gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Kaszubskie Forum Kultury w Gdyni serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie nauczycieli-regionalistów.

Wspomniana inicjatywa jest kontynuacją działań podjętych przez ZKP Gdynia w latach 2013-2017, związanych z cyklicznymi spotkaniami gdyńskich nauczycieli języka kaszubskiego oraz realizujących w szkołach różnego typu inicjatywy regionalne.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 września (poniedziałek) o godz. 17.30 w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni (al. Piłsudskiego 18).

Główną treścią spotkania będzie zaprezentowanie działań związanych z przewodnikiem dla szkół - "Kaszubskie miejsca w Śródmieściu".

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.