Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Méster Bëlnégò Czëtaniô
niedziela, 5 listopada 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie czytania w języku kaszubskim  pn. „Méster Bëlnégò Czëtaniô”. Wydarzenie to wpisało się już w kalendarz imprez ważnych dla promocji języka kaszubskiego oraz popularyzacji kaszubskiej literatury. Organizatorem głównym konkursu jest Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. Finał konkursu odbędzie się 15 grudnia 2017 r. w Wejherowie.

Natomiast etap powiatowy dla uczestników z powiatu bytowskiego odbędzie się 23 listopada w czytelni dziecięcej Biblioteki Miejskiej w Bytowie (ul. Zamkowa 2). Początek o godz. 9.00.

Regulamin i karty zgłoszenia do poszczególnych kategorii 

Karty zgłoszenia należy przesłać do 17 listopada br. na adres: Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie, ul. Zamkowa 2, 77-100 Bytów lub fax 59 822 25 44 lub e-mail: zkp.bytow@wp.pl Jednocześnie informujemy, że z jednej gminy można zgłosić max 3 uczestników w każdej kategorii. 

 
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.