Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Spotkanie opłatkowe ZKP
wtorek, 5 grudnia 2017

Szanowni Państwo,

 

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym obdarowujemy się ciepłym słowem i życzliwym uśmiechem. Takie jest najważniejsze przesłanie Świąt Bożego Narodzenia. Chcąc poddać się tej wyjątkowej aurze serdeczności i optymizmu, mam przyjemność zaprosić w niedzielę 10 grudnia 2017r. na spotkanie wigilijno-opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach o godz. 13.00.

Chcemy, aby na naszej wspólnej wigilii, każdy czuł się jednocześnie gospodarzem jak i gościem, bowiem założeniem tego wyjątkowego spotkania jest nie tylko wspólne dzielenie się opłatkiem, ale też zakończenie obchodów Roku Józefa Chełmowskiego.

W związku z tym wigilia zostanie poprzedzona Mszą św., poświęceniem pomnika Jana Karnowskiego oraz nadaniem imienia Chacie Kaszubskiej (Brusy-Jaglie).

 

Plan uroczystości:

10.45 Zbiórka pocztów sztandarowych;

11.00 Msza św. w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Brusach;

12.10 Poświęcenie pomnika Jana Karnowskiego (cmentarz parafialny w Brusach);

12.30 Nadanie imienia Chacie Kaszubskiej (Brusy –Jaglie);

13.00 Zakończenie obchodów Roku Józefa Chełmowskiego;

        Spotkanie opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.