Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zapisy na 4-dniową wycieczkę!
środa, 29 sierpnia 2018

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o/Stężyca organizuje w dniach 27.09-30.09.2018 4-dniową wycieczkę po Kazimierzu Dolnym, Lublinie, Kozłówku, Sandomierzu oraz Baranowie Sandomierskim. Chętnych do wzięcia udziału prosimy o kontakt z Kazimierzem Walkuszem - tel.  667822482.

Ramowy program:
 
1 dzień  27.09.2018
-  Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach rannych ( ok. godz. 6.00)  
-  Po południu wizyta w Kazimierzu Dolnym. Oglądanie przepięknych zabytkowych kamieniczek i spichlerzy, kamiennych murów, baszt i ruin zamku, Kościoła i Klasztoru Reformatorów, Kościoła św. Anny oraz Kościoła Farny (zwiedzanie z zewnątrz). Czas wolny do dyspozycji grupy dla chętnych spacer na Górę Trzech Krzyży.
Przejazd w okolice Lublina. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
 
2 dzień  28.09.2018
-  Śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem miasta Lublin: Stare Miasto z fragmentami XIV-wiecznych murów obronnych z Bramami Krakowską i Grodzką, ratuszem i kamienicami, które należą do najpiękniejszych w Polsce. Czas wolny do dyspozycji grupy.  
-  Powrót na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.  
 
3 dzień  29.09.2018
-  Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Sandomierza i okolic.
-  Przed południem wędrówka po tajemniczych ruinach zamku Krzyżtopór w Ujeździe oraz wizyta na zamku Lubomirskich w Baranowie Sandomierskim – jednej z najpiękniejszych renesansowych siedzib magnackich w Polsce (Mały Wawel). Po południu zwiedzanie z przewodnikiem Sandomierza: Brama Opatowska (widok na piękną panoramę miasta i okolic), rynek ze wspaniałym renesansowym ratuszem, Dom Długosza, gotycka katedra, kościół św. Jakuba, Podziemna Trasa Turystyczna (sandomierskie lochy z XV i XVI wieku), spacer Wąwozem Królowej Jadwigi. Powrót na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.  
 
 
4 dzień  30.09.2018
-  Śniadanie,  wykwaterowanie.  Wyjazd  w  drogę  powrotną  po  drodze  zwiedzanie  Pałacu  Czartoryskich  w Puławach (barokowy zespół pałacowo – ogrodowy). Obiad w drodze powrotnej.
-  Powrót na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.
   
Cena: 590 zł/ os. przy grupie 46 uczestników płacących
   
Cena obejmuje:
-  transport: autokar o podwyższonym standardzie
-  zakwaterowanie: 3 noclegi w Lublinie lub okolicy, pokoje 2/3 os. z łazienkami, TV
-  wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad ( w drodze powrotnej)
-  usługi przewodnickie: Kazimierz Dolny, Lublin, Sandomierz oraz w zwiedzanych obiektach
-  opiekę pilota mtTravel.pl
-  opłaty parkingowe
-  ubezpieczenie NNW  
 
Cena nie obejmuje:
-  bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (na wstępy należy posiadać 50 zł/os.)
 
Termin: 27.09 – 30.09.2018

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.