Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kaszëbë na walë 2018
środa, 5 września 2018

Akwarium Gdyńskie zaprasza od września 2018 roku szkoły i przedszkola do wzięcia udziału w projekcie: „Kaszuby na fali”. Poznaj piękno otaczającej nas przyrody w języku kaszubskim. Informacje z życia Bałtyku wzięte pływają w dźwiękach… diabelskich skrzypiec i burczybasów. Zajęcia skierowane są do dzieci uczących się języka kaszubskiego. Biorąc udział w projekcie nie płacisz ani złotówki! Więcej o projekcie dofinansowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych  i Administracji na stronie Akwarium Gdyńskiego - kliknij tutaj bądź telefonicznie: 58 7326626. Partnerem w realizacji projektu jest gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.