Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
XVII Kaszubskie Dyktando
piątek, 2 listopada 2018
Nie znaleziono zdjecia
Pomnik Pamięci Ofiar Zbrodni Pomorskiej 1939 w Toruniu

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym XVII Kaszubskie Dyktando mogło się odbyć w Kolbudach. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i sprawnego przeprowadzenia tego wydarzenia. Działalność naszego oddziału nie ograniczała się tylko do przeprowadzenia dyktanda, mimo że była to dla nas sprawa priorytetowa. Dn. 12.08.2018r. zorganizowaliśmy autokarowy wyjazd edukacyjno-integracyjny do Ornety, Krosna i Lidzbarka Warmińskiego. 15.08.2018r. oddział kolbudzki tradycyjnie wystawił swoje stoisko podczas „Festynu Rodzinnego” w Żukowie. W dniach 29.09 oraz 07.10.2018r. przeprowadziliśmy „IV Kaszubskie Wieczory Filmowe przy muzyce i...". W tym roku tematem „Wieczorów” była martyrologia i walka Kaszubów o niepodległość Polski. 06.10.2018r. przedstawiciele naszego oddziału wzięli udział w odsłonięciu pomnik Pamięci Ofiar Zbrodni Pomorskiej 1939 w Toruniu. Zwieńczeniem naszych działań było oczywiście „XVII Kaszubskie Dyktando”. Wszystkim za pomoc i współpracę jeszcze raz dziękujemy!  Jerzy Kreft.

 

https://photos.app.goo.gl/egstbRvcAi9banpz5

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.