Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wokół Remusa
poniedziałek, 7 stycznia 2019

Kaszubskie Forum Kultury oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni zapraszają na spotkanie wprowadzające w tematykę styczniowej premiery spektaklu "Przygody Remusa", zatytułowane: "Wokół epopei". Gościem spotkania będzie Andrzej Busler - prezes ZKP Gdynia, który przybliży skomplikowane losy powstania i wydania dzieła Aleksandra Majkowskiego oraz szeroką tematykę związaną z tą piękną książką. Spotkanie poprowadzi red. Dariusz Majkowski. Fragmenty Remusa w języku kaszubskim zaprezentuje Łucja Lesner - uczennica VI LO w Gdyni. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia o godz. 17.30 w siedzibie KFK przy al. Marszałka Piłsudskiego 18 w Gdyni.

Wiecej o premierze "Przygód Remusa" można się dowiedzieć - kliknij tutaj.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.