Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego
wtorek, 8 stycznia 2019

Ostatni weekend grudnia w naszym mieści poświęcony był z jednemu z ojców Gdyni - Eugeniuszowi Kwiatkowskiemu, którego 130. rocznicę urodzin świętowano 30 grudnia. Z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, która nosi imię tej ważnej postaci, w radosny i ciekawy sposób uczczono tę ważną rocznicę. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni jest partnerem naszego oddziału ZKP. W ostatnim roku realizowaliśmy wspólnie ciekawy projekt "Kaszubska Zatoka Kultury".

Dwa dni obchodów zgromadziły wiele osób, które w asyście kompanii reprezentacyjnej Marynarki Wojennej złożyły kwiaty pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz wzięły udział w grze miejskiej „Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego”. Nagrody dla zwycięzców w tym konkursie ufundowały m.in. Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Kaszubskie Forum Kultury oraz Księgarnia Kaszubsko-Pomorska CZEC.

Zwycięzcy i organizatorzy konkursu. Fot. Archiwum MłodaGdynia.pl

Podczas gry miejskiej. Fot. Archiwum MłodaGdynia.pl

Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego. Fot. Archiwum MłodaGdynia.pl

Więcej zdjęć w fotogalerii na portalu Młoda Gdynia - kliknij tutaj.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.