Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
SPOTKANIE - PRELEKCJA - WYSTAWA
czwartek, 24 października 2019

W piątkowe popołudnie 18 października 2019 roku w ramach obchodów roku im. Jana Trepczyka, z inicjatywy Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego oddział Sulęczyno, w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się spotkanie – prelekcja – wystawa pt. „Jan Trepczyk – poeta, pisarz, nauczyciel”. Podczas spotkania można było wysłuchać ciekawej prelekcji regionalisty kaszubskiego Radosława Kamińskiego o życiu i twórczości Jana Trepczyka. W ramach spotkania obecni na spotkaniu mieli okazję obejrzeć także wystawę składającą się w dziesięciu roll-upów na których zawarte zostały najważniejsze obszary działalności autora.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji projektu pn. „Promocja kultury kaszubskiej i integracja międzypokoleniowa” dofinansowanego ze środków pozyskanych w konkursie dla organizacji pozarządowych organizowanym przez Gminę Sulęczyno.

Fotorelacja: SPOTKANIE - JAN TREPCZYK

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.