Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Gdyńska Parada Niepodległości 2019
piątek, 8 listopada 2019

Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości dnia 11 listopada 2019 roku. Jak co roku, w uroczystości brać będą udział tysiące gdynian, w tym także grupa gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Kaszubskiego Forum Kultury, Zespołu Pieśni i Tańca "Gdynia", Chóru Męskiego "Dzwon Kaszubski" oraz Zespołu "Fala".

Parada wyruszy 11 listopada o godz. 12.00 z okolic Placu Gdynian Wysiedlonych (obok Dworca Gdynia Główna SKM), ulicą 10 Lutego w kierunku Skweru Kościuszki, gdzie pod Pomnikiem Polski Morskiej złożone zostaną wiązanki kwiatów. Uczestników prosimy o obecność w okolicy dworca SKM Gdynia Główna o godzinie 11.30. Zabierzmy ze sobą polskie, kaszubskie i gdyńskie flagi.

Nim wyruszy Parada, o godzinie 12.00 zapraszamy do wspólnego odśpiewania Hymnu Polskiego.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.