Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Promocja książki 10 Lutego
czwartek, 27 lutego 2020

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni zaprasza 27 lutego (czwartek) o godz. 17.30 do Kaszubskiego Forum Kultury (al. Piłsudskiego 18) na promocję poszerzonego wydania książki Małgorzaty Sokołowskiej "10 Lutego ulica symboliczna". Najnowsza publikacja poświęcona jest znanej gdyńskiej ulicy, przypomina jej dzieje i przywołuje wspomnienia za sprawą fotografii i barwnych opowiadań o ciekawych miejscach i ludziach związanych z 10 Lutego.
Podczas spotkania autorka (dziennikarka i pisarka, właścicielka oficyny wydawniczej Verbi Causa i kronikarka dziejów Gdyni) opowie o swoim najnowszym dziele, zaprezentuje dawne i nowe zdjęcia obiektów znajdujących się przy ul. 10 Lutego.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.