Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wnioski Srebrna Tabakiera Abrahama
wtorek, 18 lutego 2020

Informujemy, że do 20 kwietnia 2020 r. można składać wnioski o nadanie Medalu „Srebrna Tabakiera Abrahama”. Medal "Srebrna Tabakiera Abrahama" jest wyróżnieniem przyznawanym od 1994 roku przez gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego osobom i instytucjom działającym na rzecz Kaszub i Pomorza.
Z wnioskiem do Kapituły o nadanie Medalu mogą występować: Zarząd Główny Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, zarządy oddziałów ZKP, Walne zgromadzenia członków ZKP. Pisemny wniosek o nadanie Medalu powinien zawierać: dane o kandydacie, określenie zasług i charakterystykę kandydata.
Wnioski należy przesłać na adres:

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie  Oddział w Gdyni
ul. Słowackiego 44/7,
81-392 Gdynia

W przypadku poczty tradycyjnej decyduje data wpływu. Wnioski można także przesłać drogą mailową na adres gdynia@kaszubi.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.