Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
konferencja naukowa
czwartek, 18 lutego 2021

Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie objęło swoim patronatem organizowaną przez Naukowe Koło Historyków Uniwersytetu Gdańskiego konferencję naukową „Miasto i wieś na przestrzeni dziejów. Kultura – społeczeństwo – gospodarka”. Konferencja odbywać będzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams 19 i 20 lutego 2021 (piątek i sobota). W organizację tego przedsięwzięcia zaangażowani są również pracownicy Muzeum – Michał Hinc i Adam Lubocki. Oprócz pomocy przy prowadzeniu poszczególnych sesji, wygłoszą także swoje referaty.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji do biernego udziału i wysłuchania interesujących Państwa referatów. Ze szczegółowym programem konferencji można zapoznać się na Facebooku organizatorów. Tam również dokładne informacje odnośnie dołączenia do wydarzenia jako słuchacz: https://www.facebook.com/events/220140292948802

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2021 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.