Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wernisaż online w kartuskim muzeum
piątek, 13 listopada 2020

W sobotę 28 listopada w Muzeum Kaszubskim odbędzie się otwarcie wystawy "Kaszubska współczesność z korzeni wyrasta". Każdy chętny, dzięki internetowi, będzie mógł śledzić otwarcie wystawy z własnego domu. Transmisja odbędzie się na Facebooku i kanale YouTube.

Na wystawie zaprezentowane zostaną grafiki AR (uzupełnione o elementy rozszerzonej rzeczywistości) na tkaninie autorstwa artysty plastyka Małgorzaty Walkosz-Lewandowskiej, która od lat zafascynowana jest  tradycją i kulturą ludową Kaszubów. Będą to grafiki o tematyce baśniowej. Ekspozycja będzie stanowić syntetyczną narrację tekstowo-obrazową z zastosowaniem rozwiązań multimedialnych.

Więcej na: https://expresskaszubski.pl/pl/657_zapowiedzi_imprez/33477_wystawa-z-wykorzystaniem-multimedialnych-rozwiazan-w-muzeum-kaszubskim---wernisaz-online.html

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.