Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Natalia Szroeder wygrała Kryształową Kulę!
poniedziałek, 15 maja 2017
Nie znaleziono zdjecia
fot. MWMedia

Natalia Szroeder z Parchowa tego dnia nigdy nie zapomni. W piątek, 12 maja młoda wokalistka wygrała Kryształową Kulę i 100 tys. złotych dla siebie i 50 tys. złotych dla swojego partnera, z którym występuje w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Natalia Szroeder z Parchowa po raz kolejny rozsławiła region, z którego pochodzi. Tym razem tańczyła w finale popularnego show "Taniec z Gwiazdami". Natalia, która jest znana przede wszystkim jako piosenkarka tłumaczy, że samo wejście do ostatecznej rozgrywki jest dla niej wielkim sukcesem. Przed kilkoma dniami tak mówiła: - Finał jest dla mnie spełnieniem marzeń i ogromnie się cieszę, że udało mi się zajść tak daleko - tłumaczy Natalia Szroeder. - Ten program jest cudowną przygodą. Bardzo dużo się tu nauczyłam i mam nadzieję, że uda mi się przenieść tę wiedzę na scenę koncertową.
 
Zmagania gwiazd na parkiecie ocenia czteroosobowe jury. Aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, kochana przez widzów Beata Tyszkiewicz, sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet. Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.
 
Natalii Szroeder kibicują nie tylko fani, ale także znajomi, przyjaciele i cała rodzina. Ojciec Jaromir przyznaje, że córka od dziecka interesowała się nie tylko śpiewem, ale także tańcem. - Byłem w studio i oglądałem występy córki na żywo - przyznaje Jaromir Szroeder. - Emocje były ogromne. Nie wiemy, jak się to wszystko zakończy i jak będzie wyglądał finał. Uważam, że ten moment, to już ogromny sukces. Natalia jest młoda i zdolna. Miała świadomość tego, że jak weźmie udział w tym programie, to musi się liczyć z ogromnym wysiłkiem. Żal mi jej trochę, bo wiem, że zbliża się sezon i rozpocznie się koncertowanie, ale to już finałowy odcinek. Przyznam, że wszyscy wierzyliśmy w jej talent, bo od dziecka interesowała się nie tylko śpiewem, ale właśnie i tańcem. Pamiętam, że w szkole założyła z koleżankami zespół taneczny. Oczywiście nie było to nic profesjonalnego, ale jak widać pasja pozostała. Jeśli zaś chodzi o sam program, to Natalia od początku cieszyła się z tego, że będzie miała przyśpieszony kurs tańca - dodaje ojciec wokalistki.
 
Poparcie dla młodej artystki z powiatu bytowskiego, która od zawsze otwarcie przyznaje, że pochodzi z Kaszub, które kocha, płynie także z najwyższych szczebli samorządowej władzy. Dyrektor GCKiB w Parchowie zna Natalię i jej rodzinę od dawna. - Oglądałem transmisję półfinału w telewizji i wysłałem nawet kilka SMS-ów z poparciem dla naszej młodej i zdolnej artystki - przyznaje Zbigniew Płaczkiewicz, dyrektor GCKiB w Parchowie. - Jestem pełen podziwu i szacunku, jaki reprezentuje Natalia. Wszyscy znamy jej piękny głos, ale mało kto wiedział, że tak świetnie tańczy. Cieszę się z jej uczestnictwa w tym programie i sukcesów, które odnosi. Jej mama jest instruktorem w GCKiB oraz nauczycielką języka kaszubskiego w Zespole Szkół w Parchowie. Jej ojciec, to wieloletni działacz na rzecz krzewienia kultury. Trzeba dodać, że całe rodzeństwo Szroederów jest utalentowane. Śpiewają, tańczą i grają na instrumentach. Nie dziwi więc fakt, że Natalia zaszła tak daleko. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie jej ciężka praca i determinacja w dążeniu do celu.
 
Transmisja z finału na antenie telewizji Polsat odbyła się dzisiaj o godz. 20.05.
 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.