Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kurs tańca kaszubskiego organizuje KUL w Wieżycy
wtorek, 4 lipca 2017
Nie znaleziono zdjecia
Fot. Janina Stefanowska

Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy organizuje kurs tańca kaszubskiego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W programie 260 godzin zajęć z szeroko rozumianego tańca. Kurs rozłożony jest na lata 2017/18.

Kurs tańca kaszubskiego skierowany jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów, w tym nauczycieli, działaczy kultury i miłośników regionalnej kultury kaszubskiej chcących zdobyć wiedzę i umiejętności z tego zakresu.

Spotkanie organizacyjne uczestników kursu odbędzie się w poniedziałek, 10 lipca, o godz. 14 w siedzibie Kaszubskiego Uniwersytetu Ludowego w Wieżycy.

- Chcielibyśmy wystartować z zajęciami od września br. - dodaje Sulisława Borowska, koordynator projektu. - Na spotkaniu będziemy my czyli organizatorzy, będzie Marek Czarnowski, reprezentujący kadrę, opowiemy o kursie, odpowiemy na pytania.

Janina Stefanowska

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.