Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kaszebsko Bina 2018
poniedziałek, 26 marca 2018

W tegorocznym przeglądzie kaszubskich kół teatralnych udział wzięły trzy trupy złożone z uczniów szkół w Mieszewku, Mojuszu i Tuchlinie. Werdyktem komisji najlepiej wypadła grupa gospodarzy.

To już dziewiętnasta odsłona Powiatowego Przeglądu Teatrów Szkolnych „Kaszebsko Bina 2018”. Tegoroczny gospodarzem i współorganizatorem była Szkoła Podstawowa w Tuchlinie, gdzie na odnowionej hali gimnastycznej swoje umiejętności aktorskie prezentowali uczniowie szkół z Mieszewa, Tuchlina i Mojusza. Ich występy oceniało jury w składzie: Tomasz Fopke – dyrektor Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie, Irena Kulwikowska – wieloletni dyrektor GOKu w Sierakowicach oraz Maria Krośnicka – reżyserka Regionalnego Teatru Dramatycznego w Luzinie.

Więcej na: http://zkaszub.info/kaszebsko-bina-2018-tuchlino-podbija-serca-jury/

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.