Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
XXII Konkurs Wiedzy o Kaszubach rozstrzygnięty
poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Konkurs Wiedzy o Kaszubach od 22 lat organizowany jest przez "Dziennik Bałtycki", przy współpracy Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddział Kartuzy i Zarządu Głównego ZKP. Konkurs odbywa się pod patronatem Jana Kleinszmidta, przewodniczącego Sejmiku Województwa Pomorskiego. Na XXII Konkurs Wiedzy o Kaszubach wpłynęły odpowiedzi od 423 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i placówek ponadgimnazjalnych. Do tego należy doliczyć trzydzieści prac w ramach zadania dodatkowego, gdzie mocą słowa, plastycznej wyobraźni trzeba było przedstawić moment niezwykłych zaślubin Polski i Bałtyku. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w tym roku w gościnnych progach Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach.

Więcej: http://kartuzy.naszemiasto.pl/artykul/xxii-konkurs-wiedzy-o-kaszubach-rozstrzygniety-laureaci,4618035,artgal,t,id,tm.html

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.