Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Radio Norda FM z nowym programem
poniedziałek, 23 lipca 2018
Nie znaleziono zdjecia
Źródło: facebook/Tomasz Fopke

Radio Norda FM przyciąga coraz więcej słuchaczy. A już od czwartku (19 lipca), dzięki nowemu programowi, wraz z prezenterami można się uczyć lekko, łatwo i przyjemnie języka kaszubskiego.

Coraz większa popularność radia idzie w parze z nowościami, jakie będą serwować dziennikarze. "Słówka jidą w główka” – to tytuł emitowanej od czwartku (19 lipca) nowej audycji. Wspólnie z propagatorem kaszubszczyzny, Tomaszem Fopke, codziennie na antenie dziennikarze będą prowadzić lekcje kaszubskich słówek. Od poniedziałku do piątku będą emitowane dwa premierowe odcinki programu, w godzinach 7:45 i 12:45, które będą powtarzane po południu (odpowiednio: w godzinach 16:45 i 17:45). Jak zapewniają dziennikarze, nie zabraknie praktycznej wiedzy, ale i dobrego humoru.

Więcej na: http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/36492-radio-norda-fm-z-nowym-programem-i-coraz-wieksza-rzesza-sluchaczy

Materiał video o audycji można znaleźć na: http://telewizjattm.pl/dzien/2018-07-18/47386-slowka-jida-w-glowka.html?play=on

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.