Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
"Owady szkodliwe"
wtorek, 27 listopada 2018

Do listopadowej „Pomeranii” został dołączony darmowy dodatek ekologiczny „Owady szkodliwe”. W formie gawęd zostały w nim zawarte cenne informacje o m.in. stonce ziemniaczanej, korniku drukarzu, komarach, mszycach i bielinkach kapustnikach.

Dodatek jest efektem projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku: Kampania informacyjno-promocyjna „Owady szkodliwe dla gospodarki człowieka i sposoby obrony przed nimi”.

Mamy nadzieję, że dodatek zwiększy świadomość ekologiczną mieszkańców naszego regionu i zachęci Czytelników do aktywnego włączania się w działania mające na celu ochronę przyrody.

Część tekstów została opublikowana w języku kaszubskim.

Koszt kwalifikowany zadania: 15000 zł

Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku: 12000 zł.

 

Darmowy dodatek ekologiczny „Owady szkodliwe” można pobrać TUTAJ

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.