Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Bursztynowy Mikrofon dla Tatiany Slowi
piątek, 28 czerwca 2019

Podczas gali z okazji 74. urodzin Radia Gdańsk Bursztynowe Mikrofony odbiorą Tatiana Slowi, Monika Mazur-Chrzan i Małgorzata Ławnicka. Bursztynowe Mikrofony zarząd Radia Gdańsk wręcza już od 1995 roku. To nagrody dla pracowników radia za szczególne zasługi dla rozwoju publicznej radiofonii na Wybrzeżu.

Kaszuby to jej pasja, życie i miłość. Jest profesjonalistką, czaruje głosem i wciąż z ogromną ciekawością poznaje tajemnice Pomorza. - Niesłabnący entuzjazm, ciągłe zainteresowanie sprawami regionu - to jest to, co ją wyróżnia - mówią współpracownicy Tatiany Slowi.

Tatiana Slowi od wielu lat realizuje audycje kaszubskie w Radiu Gdańsk.

Gala z okazji 74. urodzin Radia Gdańsk odbędzie się w Studiu im. Janusza Hajduna w piątek o 18:00. Uroczystość uświetnią Paulina Czapla (śpiew) i Michał Urbaniak (fortepian).

źródło: radiogdansk.pl/kultura-i-rozrywka/item/96068-bursztynowe-mikrofony-i-tytuly-radiowych-osobowosci-roku-kto-zostanie-wyrozniony

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.