Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Instytut Kaszubski, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bytowie zapraszają na IV Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 7-8 października 2016 r. w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu, ul. Szkolna 4.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 9 lipca bytowski rynek mienił się kaszubskimi barwami, a to za sprawą bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, który przygotował w tym dniu Kaszubską Sobotę. Pierwsze kaszubskie akcenty na głównym placu miasta można było zauważyć już w południe, bo wtedy rozstawiono stoiska z rękodziełem i regionalnymi przysmakami.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego przygotował mini gry w języku kaszubskim dla najmłodszych. Gry dostępne są na stronie internetowej: http://www.bytow.com.pl/gry/ Zapraszamy do zabawy!
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy 9 lipca na Kaszubską Sobotę do Bytowa. Kaszubska Sobota organizowana przez bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego to występy na scenie, ale też stoiska z rękodziełem czy warsztaty dla najmłodszych. Początek na bytowskim rynku o godz. 12.00.
Nie znaleziono zdjecia
2 lipca 2016 r. odbędzie się we Wdzydzach XVIII Światowy Zjazd Kaszubów. Bytowiacy na Zjazd mogą się wybrać pociągiem Transcassubia. Ten wyjedzie z bytowskiego dworca o godz. 7.00, z przesiadką w Lipuszu do składu z Chojnic, którym dojedzie przez Kościerzynę do Olpucha.
Nie znaleziono zdjecia
12 czerwca członkowie i sympatycy bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego wyruszyli na wędrówkę z profesorem do Lęborka, Wejherowa i Gdyni. Pierwszym punktem wyprawy był Lębork, gdzie przeszliśmy wzdłuż odnowionych murów miejskich i podziwialiśmy Basztę Bluszczową z XIV w.
Nie znaleziono zdjecia
Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na nauczycieli i edukatorów aktywnie działających w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatne warsztaty: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacji jako narzędzia pracy z grupą, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy twórców ludowych do prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów na bytowskim rynku 9 lipca podczas Kaszubskiej Soboty. Początek kiermaszu o godz. 10.00. Każdy twórca ludowy otrzyma do dyspozycji jedno stoisko na bytowskim rynku, które zostanie udostępnione za darmo.
Strona 1 z 23

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2016 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.