Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na VI Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 5-6 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Dziedzictwo kulturowe w społecznościach lokalnych na historycznym pograniczu.
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 5 sierpnia na bytowskim rynku odbył się Jarmark Pomorski. Można było nabyć produkty regionalne, rękodzielnicze, rolnicze, pojawiły się także stoiska turystyczne, sportowe, twórców ludowych, itp. Oprócz stoisk promocyjnych prezentujących dorobek kulturowy nie zabrakło także występów artystycznych lokalnych wokalistów oraz atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Jarmark Pomorski 5 sierpnia 2018 Rynek w Bytowie
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Kaszubską Sobotę, która odbędzie się 14 lipca br. na bytowskim rynku i w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ramach Dni Bytowa.
Nie znaleziono zdjecia
10 czerwca bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wybrał się na Powiśle. Podczas naszej wędrówki zwiedzaliśmy m.in. Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim, Zakład Karny w Sztumie, katedrę w Kwidzynie, po drodze zatrzymaliśmy się pod pomnikiem w Starym Targu, upamiętniającym podpisanie rozejmu w 1629, kończącego wojnę polsko-szwedzką.
Nie znaleziono zdjecia
22 czerwca 2018 roku Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie podpisało z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi umowę o powierzenie grantu pt. Jarmark Pomorski współfinansowanego z EFROW w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Instytut Kaszubski zapraszają na promocję książek Cezarego Obracht-Prondzyńskiego: „Dylematy edukacyjne. Z Kaszubami i Pomorzem na pierwszym planie” oraz „Wielokulturowe Pomorze – wielokulturowy Gdańsk. Szkice z pogranicza”. Spotkanie odbędzie się 22 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
29 kwietnia przeszło 50 osób wybrało się na pieszą majówkę po ziemi dretyńskiej. W „Leśnej szkole pod jodłą” czyli pięknym dretyńskim parku przywitała nas Pani Joanna Gil Śleboda – wieloletni leśnik, animator kultury i społecznik.
Strona 1 z 31

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.