Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
10 grudnia 2017r. w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbędzie się spotkanie wigilijno-opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
23 listopada w Bibliotece Miejskiej w Bytowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô”. W konkursie wzięło udział 18 osób. Komisja konkursowa w składzie: Piotr Dziekanowski, Katarzyna Kozłowska i Jaromir Szroeder dokonała oceny uczestników.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na "KATARZYNKI", które odbędą się 23 listopada /czwartek/ w restauracji "Jaś Kowalski". Początek spotkania o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
Etap powiatowy konkursu czytania w języku kaszubskim pn. „Méster Bëlnégò Czëtaniô” dla uczestników z powiatu bytowskiego odbędzie się 23 listopada w czytelni dziecięcej Biblioteki Miejskiej w Bytowie (ul. Zamkowa 2). Początek o godz. 9.00.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 6-7 października spotkali się w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu pracownicy instytucji kultury, nauczyciele, społecznicy, studenci, liderzy organizacji pozarządowych itp. z całego Pomorza. Hasło przewodnie tegorocznego forum brzmiało: Jak wykorzystać potencjał kulturowy lokalnych społeczności?
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji przeglądu konkursowego Festiwalu CASSUBIA CANTAT '2017.
Nie znaleziono zdjecia
Przed nami kolejne święto sztuki w Bytowie (28-30.09.2017 r.), które od lat sprawia, że na tych kilka dni nasze miasto zamienia się w kulturalną stolicę Pomorza. Bytoffsky Festiwal to impreza bez której trudno byłoby wyobrazić sobie bytowską jesień. Moc spektakli, koncertów ale też warsztatów z udziałem najmłodszych widzów. Wstęp na wszystkie wydarzenia – bezpłatny.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na V Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 6-7 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Jak wykorzystać potencjał kulturowy lokalnych społeczności?
Strona 1 z 29

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.