Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Walne Zebranie Członków bytowskiego oddziału ZKP odbędzie się 6 czerwca 2016 r. (poniedziałek) o godz. 16.45 w Muzeum Zagroda Styp-Rekowskich w Płotowie.
Nie znaleziono zdjecia
16 maja o godz. 18.00 odbyła się w Bytowie druga już projekcja filmu pt. "Na psa urok", opowiadającego o odchodzących kaszubskich zwyczajach i obrzędach. W pokazie uczestniczyło przeszło 50 os.
Nie znaleziono zdjecia
13 maja 2016 r. w Bytowie odbył się XXIV Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w kategorii zespoły wokalno-taneczne. Na konkurs wpłynęło łącznie 14 zgłoszeń z 9 miejscowości powiatu bytowskiego (Bytów, Jasień, Rokity, Borzytuchom, Niezabyszewo, Pomysk Wielki, Czarna Dąbrówka, Borowy Młyn, Ugoszcz).
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na projekcję filmu pt. "Na psa urok", który opowiada o odchodzących kaszubskich zwyczajach i obrzędach. Projekcja odbędzie się 16 maja 2016 r. o godz. 18.00 w Klubie „Jaś Kowalski”, ul. Zaułek Drozdowy 3.
Nie znaleziono zdjecia
1 maja prawie 50 osób z bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Niezabyszewo „Sploty” wybrało się na pieszą wędrówkę z Niezabyszewa do Tuchomia.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Niezabyszewo "Sploty" zapraszają w niedzielę 1 maja 2016 r. na pieszą wędrówkę z Niezabyszewa Szlakiem Zwiniętych Torów do Tuchomia (ok. 6-7 km).
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego realizuje od 1 lutego projekt pn. Wykonanie mini gier edukacyjnych w języku kaszubskim, na który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w kwocie 13.000,00 zł oraz z Gminy Bytów w kwocie 2.000,00 zł.
Nie znaleziono zdjecia
1 kwietnia br. w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie otwarto wystawę pokonkursową XXIV Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Otwarcie wystawy było doskonałą okazją do wręczenia nagród dla autorów najlepszych praca. Nagrodzono 104 uczniów.
Strona 1 z 22

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2016 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.