Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza swoich członków na walne zebranie, które odbędzie się 22 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 16.45 w sali portretowej bytowskiego zamku. Drugi termin Walnego Zebrania Członków ZKP o. Bytów ustala się na 22 maja 2018 r. godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Instytut Kaszubski zapraszają na promocję książek Cezarego Obracht-Prondzyńskiego: „Dylematy edukacyjne. Z Kaszubami i Pomorzem na pierwszym planie” oraz „Wielokulturowe Pomorze – wielokulturowy Gdańsk. Szkice z pogranicza”. Spotkanie odbędzie się 22 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
29 kwietnia przeszło 50 osób wybrało się na pieszą majówkę po ziemi dretyńskiej. W „Leśnej szkole pod jodłą” czyli pięknym dretyńskim parku przywitała nas Pani Joanna Gil Śleboda – wieloletni leśnik, animator kultury i społecznik.
Nie znaleziono zdjecia
20 kwietnia odbyły się w Bytowskim Centrum Kultury eliminacje gminne 47. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „RODNÔ MÒWA”. W konkursie wzięło udział 12 uczniów.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Niezabyszewo "Sploty" zapraszają w niedzielę 29 kwietnia 2018 r. na pieszą wędrówkę leśną ścieżką dydaktyczną "Szlakiem Dretyńskich Dębów". Naszym przewodnikiem będzie leśnik - Joanna Gil Śleboda.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Muzeum Zachodniokaszubskie w Bytowie zapraszają na uroczyste otwarcie wystawy prac uczestników XXVI Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży i wręczenie nagród laureatom, które odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 11.00 w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w konkursie wokalno-tanecznym, który jest częścią XXVI Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbędzie się 24 maja 2018 r. /czwartek/ w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Początek o godz. 9.00.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w eliminacjach gminnych (dla gminy Bytów) 47. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa ‘2018”, które odbędą się 20.04.2018 r. w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie.
Strona 1 z 30

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.