Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Wystarczy bilet za 10 zł, by w pierwszą sobotę lipca dotrzeć pociągiem do Rumi i z powrotem. Z bytowskiego dworca odjedzie Transcassubia. Bana rusza z naszego miasta na coroczny Zjazd Kaszubów, którego XIX edycja odbędzie się w Rumi.
Nie znaleziono zdjecia
11 czerwca grupa przeszło 50 osób – członków i sympatyków bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego uczestniczyła w bardzo ciekawej wycieczce po „nieodkrytej” Krajnie. Naszym nieocenionym przewodnikiem był podobnie jak w latach ubiegłych prof. Cezary Obracht-Prondzyński. Wędrówkę rozpoczęliśmy od wizyty w Domu Polskim w Zakrzewie.
Nie znaleziono zdjecia
W Zagrodzie Styp-Rekowskich w Płotowie 8 czerwca Małgorzata Walkosz-Lewandowska w barwny i ciekawy sposób opowiadała o historii kaszubskiego haftu oraz zaprezentowała dwa nowe wydawnictwa dla dzieci – kolorowanki swojego autorstwa: „Kaszubskie ogrody” i „Farwë Kaszëb. Abecadlnik haftu kaszubskiego”.
Nie znaleziono zdjecia
Pierwsza promocja kolejnego tomu kaszubskiego VADEMECUM pt. „RUCH KASZUBSKO-POMORSKI. Ludzie – instytucje – idee. KASZËBSKÒ-PÒMÒRSKÔ-RËSZNOTA. Lëdze – institucje – deje”, autorstwa profesora Cezarego Obracht-Prondzyńskiego, odbyła się 30 maja 2017 roku w Bibliotece Miejskiej w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
30 maja br. Zarząd bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego otrzymał absolutorium za rok 2016.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na obrazową opowieść o historii kaszubskiego haftu i promocję kolorowanek: KASZUBSKIE OGRODY i FARWË KASZËB. Abecadlnik haftu kaszubskiego. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2017 r. o godz.17:00 w Zagrodzie Styp-Rekowskich, Płotowo 32.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego zaprasza na wycieczkę do Zakrzewa, Złotowa i Buczka Wielkiego. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017 r. Zbiórka uczestników o godz. 8.00 przed bytowskim zamkiem. Naszym przewodnikiem będzie prof. Cezary Obracht-Prondzyński.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział ZKP, Zarząd Główny ZKP oraz Instytut Kaszubski zapraszają na promocję książki Cezarego Obracht-Prondzyńskiego RUCH KASZUBSKO-POMORSKI, Ludzie – instytucje – idee. Spotkanie odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 18.00 w Bibliotece Miejskiej w Bytowie.
Strona 1 z 27

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.