Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocję książki prof. dr. hab. Wojciecha Skóry pt. „Kaszubi i słupski proces Jana Bauera w 1932 roku. Z dziejów polskiego ruchu narodowego na Pomorzu Zachodnim”. Spotkanie odbędzie się w Czytelni Oddziału dla Czytelników Dorosłych (II piętro) w dniu 11 stycznia 2017 roku o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
29 grudnia w Restauracji „Jaś Kowalski” odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne członków i sympatyków bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
28 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bytowie odbył się III Mikołajkowy Turniej Gry w Karty „Bëtowskô Baszka” o Puchar Prezesa Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bytowie. W turnieju wzięło udział 76 graczy z terenu województwa pomorskiego. Uczestnicy turnieju rozegrali 3 rundy, po 40 rozdań w losowo wybranych czwórkach.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego jak zwykle zaprasza na bal karnawałowy. Zabawa odbędzie się 14.01.2017 r. w restauracji „Jaś Kowalski”. Jak zwykle tańczyć będziemy przy muzyce kaszubskiej, ale i innych utworach.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego w Bytowie zaprasza na spotkanie świąteczno-noworoczne bytowskiego oddziału ZKP, które odbędzie się w czwartek 29.12.2016 r. o godz. 18.00 w restauracji „Jaś Kowalski” w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zorganizował 24 listopada w restauracji „Jaś Kowalski” tradycyjne Katarzynki, na których bawiło się 40 osób.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na „KATARZYNKI”, które odbędą się 24 listopada /czwartek/ w restauracji „Jaś Kowalski”. Początek spotkania o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 7-8 października spotkali się w Tuchomiu pracownicy instytucji kultury, nauczyciele, społecznicy, studenci etnofilologii kaszubskiej Uniwersytetu Gdańskiego, liderzy organizacji pozarządowych itp. w ramach IV Bytowskiego Forum Animatorów Kultury. Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania był prof. Cezary Obracht-Prondzyński.
Strona 1 z 25

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.