Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zorganizował 24 listopada w restauracji „Jaś Kowalski” tradycyjne Katarzynki, na których bawiło się 40 osób.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na „KATARZYNKI”, które odbędą się 24 listopada /czwartek/ w restauracji „Jaś Kowalski”. Początek spotkania o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 7-8 października spotkali się w Tuchomiu pracownicy instytucji kultury, nauczyciele, społecznicy, studenci etnofilologii kaszubskiej Uniwersytetu Gdańskiego, liderzy organizacji pozarządowych itp. w ramach IV Bytowskiego Forum Animatorów Kultury. Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania był prof. Cezary Obracht-Prondzyński.
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy na promocję książki dr. Krzysztofa Kordy pt. Ks. ppłk Józef Wrycza (1884-1961). Biografia historyczna. Spotkanie odbędzie się 7 listopada br. (poniedziałek) w Bytowie, Czytelnia Biblioteki Miejskiej (II p.), początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.
Nie znaleziono zdjecia
18 października w czytelni Biblioteki Miejskiej w Bytowie odbyła się promocja książki o Bernardzie Szczęsnym, pierwszym powojennym burmistrzu Wejherowa, współzałożycielu Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i jego wieloletnim prezesie. Autorem publikacji jest Krzysztof Sławski, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii, specjalność: historia najnowsza Polski.
Nie znaleziono zdjecia
We wtorek, 25 października 2016 r. odbędzie się w Muzeum Zachodniokaszubskim XV Konferencja Pomorzoznawcza poświęcona Józefowi Chełmowskiemu. W programie wykłady oraz dyskusje.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocję książki Krzysztofa Sławskiego „Bernard Szczęsny (1919-1993). Więzień Stutthofu, burmistrz Wejherowa, prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego”, która odbędzie się 18 października 2016 roku o godz. 17.00 w czytelni Biblioteki Miejskiej w Bytowie (II piętro).
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na BytOFFsky Festiwal, który odbędzie w dniach 29.09. – 1.10.2016. To niecodzienne wydarzenie kulturalne obejmuje koncerty, przedstawienia teatralne, warsztaty w szkołach, spotkania autorskie oraz spotkania po spektaklach i koncertach. Wszystkie działania są ogólnodostępne, darmowa dla wszystkich zainteresowanych.
Strona 1 z 24

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2016 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.