Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Niezabyszewo "Sploty" zapraszają w niedzielę 30 kwietnia 2017 r. na pieszą wędrówkę po płotowsko-rekowskich lasach. Zbiórka uczestników przy Zagrodzie Styp-Rekowskich w Płotowie o godz. 13.00
Nie znaleziono zdjecia
7 kwietnia odbyły się w Bytowskim Centrum Kultury eliminacje gminne 46. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „RODNÔ MÒWA”. W konkursie wzięło udział 25 uczniów. Laureaci konkursu będą reprezentować gminę Bytów na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 28 kwietnia w Parchowie.
Nie znaleziono zdjecia
29 marca w Zespole Szkół w Rokitach odbyła się 9. edycja gminnego konkursu wiedzy o Kaszubach „Kaszubskie ABC”. Konkurs przygotowała nauczycielka języka kaszubskiego – Bożena Labuda. Uczniowie z gminy Czarna Dąbrówka pisali test składający się z 70 pytań oraz dyktando.
Nie znaleziono zdjecia
Członkowie i sympatycy bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego kolejny już raz uczestniczyli w Dni Jedności Kaszubów. 19 marca dojechali autokarem do Chmielna, gdzie wzięli udział w kaszubskiej mszy świętej, wspólnym przemarszu oraz pozostałych punktach programu przygotowanych przez organizatorów.
Nie znaleziono zdjecia
Kurs tańca kaszubskiego - zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów (początkujących), nauczycieli, animatorów kultury, instruktorów tańca oraz wszystkich innych chcących zdobyć wiedzę i umiejętności z tego zakresu - 260 godzin- w 2 etapach.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na projekcję filmu pt. "Żywioły", która odbędzie się 16 marca 2017 r. o godz. 14.00 w kinie „Albatros” w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Wstęp wolny. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 59 822 2544 (Bytowskie Centrum kultury).
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego już po raz 25 zaprasza do udziału w PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI KASZUBSKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY. Tegoroczna edycja będzie obejmować trzy kategorie: konkurs prac plastycznych, konkurs zespołów wokalno-tanecznych oraz eliminacje gminne 46. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza do wspólnego wyjazdu autokarem na Dzień Jedności Kaszubów, który odbędzie się 19.03.2017 r. (niedziela) w Chmielnie. Wyjazd z Bytowa o godz. 9.30, zbiórka uczestników na bytowskim zamku.
Strona 1 z 26

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.