Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na projekcję filmu pt. "Żywioły", która odbędzie się 16 marca 2017 r. o godz. 14.00 w kinie „Albatros” w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Wstęp wolny. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 59 822 2544 (Bytowskie Centrum kultury).
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego już po raz 25 zaprasza do udziału w PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI KASZUBSKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY. Tegoroczna edycja będzie obejmować trzy kategorie: konkurs prac plastycznych, konkurs zespołów wokalno-tanecznych oraz eliminacje gminne 46. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza do wspólnego wyjazdu autokarem na Dzień Jedności Kaszubów, który odbędzie się 19.03.2017 r. (niedziela) w Chmielnie. Wyjazd z Bytowa o godz. 9.30, zbiórka uczestników na bytowskim zamku.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego organizuje w dniach 27-30 lipca br. wycieczkę do Częstochowy i Krakowa. W programie pobyt na Jasnej Górze, przywitanie uczestników Pielgrzymki Biegowej Bytów – Częstochowa, zwiedzenie Krakowa (Stare Miasto, Wawel i Kazimierz) oraz klasztor w Tyńcu.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocję książki prof. dr. hab. Wojciecha Skóry pt. „Kaszubi i słupski proces Jana Bauera w 1932 roku. Z dziejów polskiego ruchu narodowego na Pomorzu Zachodnim”. Spotkanie odbędzie się w Czytelni Oddziału dla Czytelników Dorosłych (II piętro) w dniu 11 stycznia 2017 roku o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
29 grudnia w Restauracji „Jaś Kowalski” odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne członków i sympatyków bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
28 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bytowie odbył się III Mikołajkowy Turniej Gry w Karty „Bëtowskô Baszka” o Puchar Prezesa Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bytowie. W turnieju wzięło udział 76 graczy z terenu województwa pomorskiego. Uczestnicy turnieju rozegrali 3 rundy, po 40 rozdań w losowo wybranych czwórkach.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego jak zwykle zaprasza na bal karnawałowy. Zabawa odbędzie się 14.01.2017 r. w restauracji „Jaś Kowalski”. Jak zwykle tańczyć będziemy przy muzyce kaszubskiej, ale i innych utworach.
Strona 1 z 25

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.