Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Jarmark Pomorski 5 sierpnia 2018 Rynek w Bytowie
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Kaszubską Sobotę, która odbędzie się 14 lipca br. na bytowskim rynku i w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w ramach Dni Bytowa.
Nie znaleziono zdjecia
10 czerwca bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wybrał się na Powiśle. Podczas naszej wędrówki zwiedzaliśmy m.in. Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim, Zakład Karny w Sztumie, katedrę w Kwidzynie, po drodze zatrzymaliśmy się pod pomnikiem w Starym Targu, upamiętniającym podpisanie rozejmu w 1629, kończącego wojnę polsko-szwedzką.
Nie znaleziono zdjecia
22 czerwca 2018 roku Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie podpisało z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi umowę o powierzenie grantu pt. Jarmark Pomorski współfinansowanego z EFROW w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Instytut Kaszubski zapraszają na promocję książek Cezarego Obracht-Prondzyńskiego: „Dylematy edukacyjne. Z Kaszubami i Pomorzem na pierwszym planie” oraz „Wielokulturowe Pomorze – wielokulturowy Gdańsk. Szkice z pogranicza”. Spotkanie odbędzie się 22 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
29 kwietnia przeszło 50 osób wybrało się na pieszą majówkę po ziemi dretyńskiej. W „Leśnej szkole pod jodłą” czyli pięknym dretyńskim parku przywitała nas Pani Joanna Gil Śleboda – wieloletni leśnik, animator kultury i społecznik.
Nie znaleziono zdjecia
20 kwietnia odbyły się w Bytowskim Centrum Kultury eliminacje gminne 47. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „RODNÔ MÒWA”. W konkursie wzięło udział 12 uczniów.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Niezabyszewo "Sploty" zapraszają w niedzielę 29 kwietnia 2018 r. na pieszą wędrówkę leśną ścieżką dydaktyczną "Szlakiem Dretyńskich Dębów". Naszym przewodnikiem będzie leśnik - Joanna Gil Śleboda.
Strona 1 z 31

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.