Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
2 lipca 2016 r. odbędzie się we Wdzydzach XVIII Światowy Zjazd Kaszubów. Bytowiacy na Zjazd mogą się wybrać pociągiem Transcassubia. Ten wyjedzie z bytowskiego dworca o godz. 7.00, z przesiadką w Lipuszu do składu z Chojnic, którym dojedzie przez Kościerzynę do Olpucha.
Nie znaleziono zdjecia
12 czerwca członkowie i sympatycy bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego wyruszyli na wędrówkę z profesorem do Lęborka, Wejherowa i Gdyni. Pierwszym punktem wyprawy był Lębork, gdzie przeszliśmy wzdłuż odnowionych murów miejskich i podziwialiśmy Basztę Bluszczową z XIV w.
Nie znaleziono zdjecia
Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na nauczycieli i edukatorów aktywnie działających w obszarze edukacji kulturowej w regionie na bezpłatne warsztaty: Design Thinking dla kultury, Nowe technologie w edukacji kulturowej i Facylitacji jako narzędzia pracy z grupą, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy twórców ludowych do prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów na bytowskim rynku 9 lipca podczas Kaszubskiej Soboty. Początek kiermaszu o godz. 10.00. Każdy twórca ludowy otrzyma do dyspozycji jedno stoisko na bytowskim rynku, które zostanie udostępnione za darmo.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko–Pomorskiego zaprasza na wycieczkę do Lęborka, Wejherowa i Gdyni. Naszym przewodnikiem będzie prof. Cezary Obracht-Prondzyński. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 12 czerwca 2016 r.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Muzeum Zachodniokaszubskie w Bytowie serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy Małgorzaty Walkosz Lewandowskiej „Made in Kaszëbë” [nowoczesne wzory kaszubskie], który odbędzie się 6 czerwca 2016 roku o godzinie 18.00 w Muzeum Zagroda Styp-Rekowskich w Płotowie.
Nie znaleziono zdjecia
Walne Zebranie Członków bytowskiego oddziału ZKP odbędzie się 6 czerwca 2016 r. (poniedziałek) o godz. 16.45 w Muzeum Zagroda Styp-Rekowskich w Płotowie.
Nie znaleziono zdjecia
16 maja o godz. 18.00 odbyła się w Bytowie druga już projekcja filmu pt. "Na psa urok", opowiadającego o odchodzących kaszubskich zwyczajach i obrzędach. W pokazie uczestniczyło przeszło 50 os.
Strona 1 z 22

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2016 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.