Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w eliminacjach gminnych (dla gminy Bytów) 48. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa ‘2019”, które odbędą się 25.04.2019 r. /czwartek/ w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie, początek od godz. 9.00.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Muzeum Zachodniokasubskie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym w ramach XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Prace plastyczne należy dostarczyć do Muzeum Zachodniokaszubskiego w Bytowie do środy 20 marca 2019 r.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na "KATARZYNKI", które odbędą się 29 listopada /czwartek/ w restauracji "Jaś Kowalski". Początek spotkania o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 5-6 października odbyło się w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu VI Forum Animatorów Kultury pod hasłem: Dziedzictwo kulturowe w społecznościach lokalnych na historycznym pograniczu. Dr Karolina Ciechorska-Kulesza przedstawiła założenia projektu pt. Tradycja dla rozwoju, a prof. Cezary Obracht-Prondzyński mówił: O problematyczności dziedzictwa na kulturowym pograniczu.
Nie znaleziono zdjecia
Pierwsze BYTOWSKIE ZADUSZKI już 6 listopada 2018 rok (wtorek) o godzinie 17.30 w Bibliotece Miejskiej w Bytowie w czytelni dla dorosłych, ul. Zamkowa 2.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego już po raz drugi zaprasza do udziału w konkursie pn. „Méster bëlnégò czëtaniô”. Jest to ostatni konkurs, który odbywa się w ramach XXVI Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Organizatorem głównym konkursu jest Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.
Nie znaleziono zdjecia
W piątek, 26 października 2018 r. o godz. 13:00 w Bibliotece Miejskiej (oddział dla dzieci, I piętro) na zamku w Bytowie odbędzie się promocja książki Bycio herbu Kasztan na zamku w Bytowie. To druga część przygód Bycia Herbu Kasztan, który ciekawy świata postanowił odwiedzić najciekawsze zakątki Bytowa.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na VI Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 5-6 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Dziedzictwo kulturowe w społecznościach lokalnych na historycznym pograniczu.
Strona 1 z 32

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2019 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.