Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Muzeum Zachodniokasubskie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym w ramach XXVI Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Prace plastyczne należy dostarczyć do Muzeum Zachodniokaszubskiego w Bytowie do środy 21 marca 2018 r. do godz. 16.00.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Edmundem Szczesiakiem i promocję jego najnowszej książki pt. „Drogą do nieba. Śladami Remusa, mała odyseja kaszubska”, które odbędą się 30 stycznia o godz. 17.00 w bibliotece miejskiej w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na bal karnawałowy. Zabawa odbędzie się 2 lutego 2018 r. w restauracji "Jaś Kowalski". Do tańca przygrywać będzie jak zwykle kaszubska kapela. Chętni mogą zgłaszać się do 22 stycznia 2018 r.
Nie znaleziono zdjecia
Przédnictwò Partu Zrzeszeniô Kaszëbskò– Pòmòrsczégò w Bëtowie rôczi na gòdowé zéńdzenié bëtowsczégò partu ZKP, jaczé bãdze sã òdbiwało dn. 28.12.2017 r. ò gòdzënie 5. pò pôłnim w restauracjë „Jaś Kowalski” w Bëtowie.
Nie znaleziono zdjecia
Zgodnie z tradycją bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego świętował 23 listopada w restauracji „Jaś Kowalski” „Katarzynki”.
Nie znaleziono zdjecia
10 grudnia 2017r. w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbędzie się spotkanie wigilijno-opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
23 listopada w Bibliotece Miejskiej w Bytowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô”. W konkursie wzięło udział 18 osób. Komisja konkursowa w składzie: Piotr Dziekanowski, Katarzyna Kozłowska i Jaromir Szroeder dokonała oceny uczestników.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na "KATARZYNKI", które odbędą się 23 listopada /czwartek/ w restauracji "Jaś Kowalski". Początek spotkania o godz. 17.00.
Strona 1 z 30

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.