Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na "KATARZYNKI", które odbędą się 29 listopada /czwartek/ w restauracji "Jaś Kowalski". Początek spotkania o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 5-6 października odbyło się w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu VI Forum Animatorów Kultury pod hasłem: Dziedzictwo kulturowe w społecznościach lokalnych na historycznym pograniczu. Dr Karolina Ciechorska-Kulesza przedstawiła założenia projektu pt. Tradycja dla rozwoju, a prof. Cezary Obracht-Prondzyński mówił: O problematyczności dziedzictwa na kulturowym pograniczu.
Nie znaleziono zdjecia
Pierwsze BYTOWSKIE ZADUSZKI już 6 listopada 2018 rok (wtorek) o godzinie 17.30 w Bibliotece Miejskiej w Bytowie w czytelni dla dorosłych, ul. Zamkowa 2.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego już po raz drugi zaprasza do udziału w konkursie pn. „Méster bëlnégò czëtaniô”. Jest to ostatni konkurs, który odbywa się w ramach XXVI Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Organizatorem głównym konkursu jest Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.
Nie znaleziono zdjecia
W piątek, 26 października 2018 r. o godz. 13:00 w Bibliotece Miejskiej (oddział dla dzieci, I piętro) na zamku w Bytowie odbędzie się promocja książki Bycio herbu Kasztan na zamku w Bytowie. To druga część przygód Bycia Herbu Kasztan, który ciekawy świata postanowił odwiedzić najciekawsze zakątki Bytowa.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na VI Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 5-6 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Dziedzictwo kulturowe w społecznościach lokalnych na historycznym pograniczu.
Nie znaleziono zdjecia
W niedzielę 5 sierpnia na bytowskim rynku odbył się Jarmark Pomorski. Można było nabyć produkty regionalne, rękodzielnicze, rolnicze, pojawiły się także stoiska turystyczne, sportowe, twórców ludowych, itp. Oprócz stoisk promocyjnych prezentujących dorobek kulturowy nie zabrakło także występów artystycznych lokalnych wokalistów oraz atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Jarmark Pomorski 5 sierpnia 2018 Rynek w Bytowie
Strona 1 z 32

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2018 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.