Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 6-7 października spotkali się w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu pracownicy instytucji kultury, nauczyciele, społecznicy, studenci, liderzy organizacji pozarządowych itp. z całego Pomorza. Hasło przewodnie tegorocznego forum brzmiało: Jak wykorzystać potencjał kulturowy lokalnych społeczności?
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji przeglądu konkursowego Festiwalu CASSUBIA CANTAT '2017.
Nie znaleziono zdjecia
Przed nami kolejne święto sztuki w Bytowie (28-30.09.2017 r.), które od lat sprawia, że na tych kilka dni nasze miasto zamienia się w kulturalną stolicę Pomorza. Bytoffsky Festiwal to impreza bez której trudno byłoby wyobrazić sobie bytowską jesień. Moc spektakli, koncertów ale też warsztatów z udziałem najmłodszych widzów. Wstęp na wszystkie wydarzenia – bezpłatny.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na V Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 6-7 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Jak wykorzystać potencjał kulturowy lokalnych społeczności?
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na przedstawienie pt. "Testament po kaszubsku" w wykonaniu teatru „Gołczewskie Babeczki”. Prezentacja kaszubskiej sztuki teatralnej odbędzie się 21 września 2017 r. o godz. 13.00 w sali widowiskowej Bytowskiego Centrum Kultury.
Nie znaleziono zdjecia
19 lipca zmarł Stanisław Szroeder - pierwszy Prezes Zrzeszenia Kaszubskiego w Bytowie, długoletni kustosz izby regionalnej w Kłącznie, wielki miłośnik Kaszub. Msza pogrzebowa za śp. Stanisław Szroedera odbędzie się 22 lipca (sobota) o godz. 11.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Ugoszczy.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 8 lipca bytowski rynek mienił się kaszubskimi barwami, a to za sprawą bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, który przygotował w tym dniu Kaszubską Sobotę. Pierwsze kaszubskie akcenty na głównym placu miasta można było zauważyć już w południe.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowiacy kolejny już raz uczestniczyli w Zjeździe Kaszubów. W minioną sobotę spora grupa mieszkańców naszego miasta w godzinach porannych wyruszyła pociągiem „Transcassubia” z bytowskiego dworca na XIX zjazd, który odbywał się w Rumi.
Strona 1 z 28

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.