Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
18 października w czytelni Biblioteki Miejskiej w Bytowie odbyła się promocja książki o Bernardzie Szczęsnym, pierwszym powojennym burmistrzu Wejherowa, współzałożycielu Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i jego wieloletnim prezesie. Autorem publikacji jest Krzysztof Sławski, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii, specjalność: historia najnowsza Polski.
Nie znaleziono zdjecia
We wtorek, 25 października 2016 r. odbędzie się w Muzeum Zachodniokaszubskim XV Konferencja Pomorzoznawcza poświęcona Józefowi Chełmowskiemu. W programie wykłady oraz dyskusje.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocję książki Krzysztofa Sławskiego „Bernard Szczęsny (1919-1993). Więzień Stutthofu, burmistrz Wejherowa, prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego”, która odbędzie się 18 października 2016 roku o godz. 17.00 w czytelni Biblioteki Miejskiej w Bytowie (II piętro).
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na BytOFFsky Festiwal, który odbędzie w dniach 29.09. – 1.10.2016. To niecodzienne wydarzenie kulturalne obejmuje koncerty, przedstawienia teatralne, warsztaty w szkołach, spotkania autorskie oraz spotkania po spektaklach i koncertach. Wszystkie działania są ogólnodostępne, darmowa dla wszystkich zainteresowanych.
Nie znaleziono zdjecia
Instytut Kaszubski, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Bytowie zapraszają na IV Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 7-8 października 2016 r. w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu, ul. Szkolna 4.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 9 lipca bytowski rynek mienił się kaszubskimi barwami, a to za sprawą bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, który przygotował w tym dniu Kaszubską Sobotę. Pierwsze kaszubskie akcenty na głównym placu miasta można było zauważyć już w południe, bo wtedy rozstawiono stoiska z rękodziełem i regionalnymi przysmakami.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego przygotował mini gry w języku kaszubskim dla najmłodszych. Gry dostępne są na stronie internetowej: http://www.bytow.com.pl/gry/ Zapraszamy do zabawy!
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy 9 lipca na Kaszubską Sobotę do Bytowa. Kaszubska Sobota organizowana przez bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego to występy na scenie, ale też stoiska z rękodziełem czy warsztaty dla najmłodszych. Początek na bytowskim rynku o godz. 12.00.
Strona 1 z 23

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2016 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.