Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Członkowie i sympatycy bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego kolejny już raz uczestniczyli w Dni Jedności Kaszubów. 19 marca dojechali autokarem do Chmielna, gdzie wzięli udział w kaszubskiej mszy świętej, wspólnym przemarszu oraz pozostałych punktach programu przygotowanych przez organizatorów.
Nie znaleziono zdjecia
Kurs tańca kaszubskiego - zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów (początkujących), nauczycieli, animatorów kultury, instruktorów tańca oraz wszystkich innych chcących zdobyć wiedzę i umiejętności z tego zakresu - 260 godzin- w 2 etapach.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na projekcję filmu pt. "Żywioły", która odbędzie się 16 marca 2017 r. o godz. 14.00 w kinie „Albatros” w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Wstęp wolny. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr tel. 59 822 2544 (Bytowskie Centrum kultury).
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego już po raz 25 zaprasza do udziału w PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI KASZUBSKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY. Tegoroczna edycja będzie obejmować trzy kategorie: konkurs prac plastycznych, konkurs zespołów wokalno-tanecznych oraz eliminacje gminne 46. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza do wspólnego wyjazdu autokarem na Dzień Jedności Kaszubów, który odbędzie się 19.03.2017 r. (niedziela) w Chmielnie. Wyjazd z Bytowa o godz. 9.30, zbiórka uczestników na bytowskim zamku.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego organizuje w dniach 27-30 lipca br. wycieczkę do Częstochowy i Krakowa. W programie pobyt na Jasnej Górze, przywitanie uczestników Pielgrzymki Biegowej Bytów – Częstochowa, zwiedzenie Krakowa (Stare Miasto, Wawel i Kazimierz) oraz klasztor w Tyńcu.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocję książki prof. dr. hab. Wojciecha Skóry pt. „Kaszubi i słupski proces Jana Bauera w 1932 roku. Z dziejów polskiego ruchu narodowego na Pomorzu Zachodnim”. Spotkanie odbędzie się w Czytelni Oddziału dla Czytelników Dorosłych (II piętro) w dniu 11 stycznia 2017 roku o godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
29 grudnia w Restauracji „Jaś Kowalski” odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne członków i sympatyków bytowskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Strona 1 z 25

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.