Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
21 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu „Wiedzy o regionie”. Patronat honorowy sprawował Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk. Podczas finału uczestnicy rozwiązywali test wiedzy o województwie pomorskim, a następnie przedstawiali w formie prezentacji multimedialnej wybrane miejsce w regionie.
Nie znaleziono zdjecia
19 kwietnia odbył się drugi spacer historyczno-krajoznawczy po Chyloni, będący świetnym uzupełnieniem zajęć warsztatowych "Kaszubska Gdynia", realizowanych w Kaszubskim Forum Kultury.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Gdyni serdecznie zapraszają 27 kwietnia o godz. 17.30 (czwartek) na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Regionalnej.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie Oddział w Gdyni oraz gdyński radny dr Jarosław Kłodziński serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Pieszego Rajdu Kaszubskiego przez trzy powiaty: Gdynię, wejherowski i pucki w dniu 17 czerwca 2017 roku.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego mają przyjemność zaprosić do siedziby KFK przy al. Marszałka Piłsudskiego 18 w Gdyni na wernisaż Johannes Bugenhagen Doktor Pomeranus 1485–1558. Humanista – Organizator Kościoła – Doktor Teologii.
Nie znaleziono zdjecia
18 kwietnia 2017 roku. o godz. 18.00 w Kolegiacie pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Klasztornej 3 w Kartuzach w 6. rocznicę śmierci, odprawiona zostanie msza św. w intencji śp. Wojciecha Kiedrowskiego.
Nie znaleziono zdjecia
12 kwietnia mimo fatalnej, deszczowej aury dziesięcioosobowa grupa wzięła udział w Spacerze po Chyloni, będącym świetnym uzupełneiniem zajęć warsztatowych "Kaszubska Gdynia", realizowaych w Kaszubskim Forum Kultury.
Nie znaleziono zdjecia
Zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego Gdynię - GDYNIA rozkWITA W ŚWIĘTA pełnego kaszubskich akcentów.
Strona 1 z 48

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.