Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Gdyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w piątek 7 października o godz. 17.45 (drugi termin o godz. 18.00) w Zespole Szkół Nr 11 w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
Rada Dzielnicy Wielki Kack, Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Gdyni serdecznie zapraszają na cykl warsztatów rękodzieła dla dzieci i dorosłych EtnoKaszebe.
Nie znaleziono zdjecia
Ruszyła trzecia edycja gdyńskiego budżetu obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 25 września. Do walki o fundusze miejskie włączył sie także gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Pieniądze mają posłużyć realizacji projektu "Ścinanie kani na Wielkim Kacku".
Nie znaleziono zdjecia
1 lipca br. w TVP3 wyemitowano kolejny odcinek cyklicznego programu "Czas Gdyni". Głównym punktem audycji była rozmowa red. Agnieszki Oszczyk z prezesem ZKP Gdynia Andrzejem Buslerem oraz red. Tatianą Slowi na temat kaszubszczyzny w Gdyni oraz etnodisignem kaszubskim.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Gdyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na uroczystość wręczenia Medali "Srebrna Tabakiera Abrahama". Medalami STA w 2016 roku zostaną uhonorowani: Ks. Stanisław Megier, Edmund Kamiński i Ida Czaja.
Nie znaleziono zdjecia
18 czerwca o szóstej rano rozpoczął się Rajd Kaszubski w Gdyni. Do rywalizacji przystąpiło przeszło 100 osób skupionych w 34 drużynach.
Nie znaleziono zdjecia
Rada Dzielnicy Oksywie, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni oraz ks. kmdr por. Zbigniew Rećko serdecznie zapraszają na "Oksywski Urodzinowy Benefis Gdyni", który odbędzie się 12 czerwca 2016 roku o godz. 17.00 w Kościele Garnizonowym Marynarki Wojennej RP pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdyni-Oksywiu przy ul. Śmidowicza 47.
Nie znaleziono zdjecia
24 maja br. uczniowie uczęszczający na zajęcia koła kaszubskiego i koła morskiego ze Szkoły Podstawowej nr 40 w Gdyni, wzięli udział w rejsie po wodach Zatoki Gdańskiej na żaglowcu STS „Generał Zaruski”. Załogę, oprócz uczniów SP 40 i ich opiekunów: p. Urszuli Chomickiej i p. Liliany Koszałka, stanowili przede wszystkim członkowie oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdyni.
Strona 1 z 41

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

czwartki 16.00-18.00

 

Partnerzy:

                                                                                                    

XIV Dyktando Kaszubskie "Królewianka w pałacu" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego