Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Całe rodziny przyszły w sobotnie południe 11 sierpnia br. świętować otwarcie przystani rybackiej na Oksywiu. Podczas festynu zaprezentowano historię tego wyjątkowego miejsca. Były też okolicznościowe koszulki, zupa rybna i występ Zespołu Pieśni i Tańca "Gdynia".
Nie znaleziono zdjecia
Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera w Kartuzach serdecznie zaprasza na finisaż wystawy "Serce Gdyni - plac Kaszubski i jego mieszkańcy w dawnej fotografii".Spotkanie poświęcone będzie historii placu Kaszubskiego (dawniej Rynek Kaszubski), a także związkom Kartuz z Gdynią. W programie m.in. zwiedzanie wystawy, a także koncert akordeonowy Marcelego Łabudy. Przewodnikiem po wystawie będzie Andrzej Busler, prezes gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Rada dzielnicy Kamienna Góra, Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na ostatni film z cyklu Letniego Kina w KFK pt. "Mocarz” w realizacji Eugeniusza Pryczkowskiego. Będzie to dokument o Danielu Czapiewskim (1968-2013) - twórcy Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.
Nie znaleziono zdjecia
11 sierpnia br. w gdyńskiej restauracji "Prosty kącik" odbyła się uroczystość 10-lecia Zespołu Wokalno-Muzycznego „Fala", działającego pod patronatem gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. W imieniu ZKP Gdynia oraz Kaszubskiego Forum Kultury gratulacje złożyli: Andrzej Busler oraz Danuta Krygier. Gratulacje zespołowi przekazali również radni Miasta Gdyni: Paweł Brutel oraz Danuta Styk.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 27-29 lipca na gdyńskim Oksywiu odbył się IV Plener Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Kaszubskie Forum Kultury gościło jedenastu artystów z różnych części Kaszub i Kociewia.
Nie znaleziono zdjecia
Rada dzielnicy Kamienna Góra, Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na trzeci film z cyklu Letniego Kina w KFK pt. „Król” w realizacji Eugeniusza Pryczkowskiego oraz otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Mariana Buslera.
Nie znaleziono zdjecia
Rada Dzielnicy Kamienna Góra, Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają 25 lipca 2018 r. o godzinie 17.30 do letniego kina KFK na projekcję filmu pt.: „Pamięć. Tajemnice Lasów Piaśnickich”.
Nie znaleziono zdjecia
Za nami, kolejny krajoznawczo-historyczny spacer po gdyńskich dzielnicach. 18 lipca br. wraz z przewodnikami dr Tomaszem Rembalskim i Andrzejem Buslerem wybraliśmy się na wyprawę po Witominie.
Strona 1 z 70

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy: