Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni serdecznie zaprasza na spotkanie dyrektorów gdyńskich szkół oraz nauczycieli-regionalistów związane z tematyką nauczania języka kaszubskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Gdyni zaprasza w rocznicę I Zjazdu założycielskiego Zrzeszenia Kaszubskiego (28 października 1956 roku) na Dzień Kaszubski w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
15 października br. w asyście warty honorowej Marynarki Wojennej na Cmentarzu Witomińskim w Gdyni uczczono 97. rocznicę powstania 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i jego twórcy majora Leona Kowalskiego.
Nie znaleziono zdjecia
15 października 2016 r. w Gdyni odbyła się XIV edycja Zjazdu Kaszubskich Śpiewaków. Gospodarzem Zjazdu był chór „Dzwon Kaszubski” a organizatorem - Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Gdyni wraz z Zespołem Szkół nr 11 z Gdyni oraz Parafią św. Pawła Apostoła w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza do Kaszubskiego Forum Kultury na cykl warsztatów rękodzieła EtnoPomerania.
Nie znaleziono zdjecia
10 października 2016 r. z udziałem władz centralnych i samorządowych, działaczy regionalnych i mieszkańców odbyło się uroczyste otwarcie lokalu Kaszubskiego Forum Kultury, siedziby fundacji o tej samej nazwie, powołanej przez gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni, Zespół Szkół nr 11 w Gdyni, Parafia pw. Pawła Apostoła w Gdyni oraz Rada Chórów Kaszubskich z Chórem Męskim "Dzwon Kaszubski" zapraszają na XIV Zjazd Kaszubskich Śpiewaków, który odbędzie się 15 października.
Nie znaleziono zdjecia
Zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi artykułami Andrzeja Buslera z cyklu "Gdyńskie dzielnice". Tym razem dotyczą one Śródmieścia oraz Małego Kacka.
Strona 1 z 43

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                                    

XIV Dyktando Kaszubskie "Królewianka w pałacu" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego