Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na "Spotkanie Noworoczne", które odbędzie się 14 stycznia 2017 roku.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddziału Gdynia serdecznie zaprasza na uroczystości związane z 60-leciem Oddziału.
Nie znaleziono zdjecia
Gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza do Kaszubskiego Forum Kultury (al. Marszałka Piłsudskiego 18 w Gdyni) na koncert pieśni o morzu w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Gdynia" oraz promocję książki dr. Krzysztofa Sławskiego "Bernard Szczęsny (1919-1993)".
Nie znaleziono zdjecia
Oficyna Verbi Causa - Małgorzata Sokołowska oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają na promocję i prezentację nowego albumu o współczesnym śródmieściu Gdyni jako Pomniku Historii - "GDYNIA CIĘ OCZEKUJE, MORZE CIĘ WITA…" GDYNIA CIĘ OCZEKUJE, MORZE CIĘ WITA…
Nie znaleziono zdjecia
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wzbogaciło swoje zbiory o bardzo cenne nabytki. Andrzej Busler ─ prezes gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz członek Funduszu Stypendialnego im. Izabelli Trojanowskiej przekazał w darze na rzecz Muzeum dwa cenne przedmioty.
Nie znaleziono zdjecia
18 listopada Chór Męski Dzwon Kaszubski świętował swój jubileusz 85-lecia. Z tej okazji w parafii pw. Jana Chrzciciela w Gdyni-Chyloni odbył się koncert jubileuszowy pod batutą dyrygenta Piotra Klemenskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Mimo fatalnej pogody, udział w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości wzięłą kilkudziesięcioosobowa grupa gdyńskich Kaszubów - członków ZKP Gdynia, Zespołu Pieśni i Tańca "Gdynia", Chóru "Dzwon Kaszubski", dzieci i rodziców ze szkół, gdzie nauczany jest język kaszubski oraz przyjaciół z ZKP Sopot.
Nie znaleziono zdjecia
10 listopada w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni (dawny Ośrodek Kultury Kaszubsko-Pomorskiej) odbył się koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Gdynia”. Podczas godzinnego występu muzycy zaprezentowali kilkanaście utworów związanych tematycznie z Gdynią oraz jej kompozytorami.
Strona 1 z 44

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                                    

XIV Dyktando Kaszubskie "Królewianka w pałacu" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego