Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
12 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu „Wiedza o regionie”. Patronat honorowy sprawował Prezydent Miasta Gdyni, Pomorski Kurator Oświaty, Polska Izba Turystyki w Gdańsku oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia.
Nie znaleziono zdjecia
18 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 w Kolegiacie pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Klasztornej 3 w Kartuzach w 8. rocznicę śmierci, odprawiona zostanie msza św. w intencji śp. Wojciecha Kiedrowskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Parafia pw. Św. Michała Archanioła, Akcja Katolicka z Oksywia oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni zapraszają do udziału w Oksywskiej Drodze Krzyżowej brzegiem morza.
Nie znaleziono zdjecia
3 kwietnia w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kucharzy Polskich odbyła się VI Edycja Konkursu Gastronomicznego "Znani i lubiani gotują z uczniami", którego celem jest podtrzymanie i pogłębianie wiedzy o pomorskiej tradycji kulinarnej stanowiącej dziedzictwo kulturowe Pomorza.
Nie znaleziono zdjecia
W Radio Głos ukazał się materiał nawiązujący do uroczystości poświęconych Franciszkowi Trederowi, które odbyły sie 3 kwietnia w Gdyni. Zachęcamy do wysłuchania wywiadu Janiny Stefanowskiej z prezesem ZKP Gdynia - Andrzejem Buslerem.
Nie znaleziono zdjecia
W ostatnim miesiącu na Cmentarzu Oksywskim, rozpoczęto prace renowacyjne grobów: Antoniego Abrahama, Bernarda Chrzanowskiego, ks. Antoniego Muchowskiego oraz ks. Joachima Krupki.
Nie znaleziono zdjecia
3 kwietnia w Gdyni odbyły się uroczystości związane z postacią niezwykle zasłużonego dla kultury kaszubskiej ‒ Franciszka Tredera (1903-1980). Rozpoczęły się one od spotkania na Cmentarzu Witomińskim. Spod głównej bramy w kierunku grobu Kaszubskiego Stolema, wyruszyły poczty sztandarowe ZKP – Zarządu Głównego, Kartuz i Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na Kaszubski Kiermasz Wielkanocny rękodzieła, etnodesignu oraz produktów kuchni kaszubskiej.
Strona 1 z 78

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy: