Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Apelujemy w niezmiernie ważnej sprawie. Wszyscy wiemy o nawałnicy, która miała miejsce z piątku na sobotę. W mediach od kilku dni słyszymy doniesienia z Rytla i Suszka w Borach Tucholskich. Prawie nigdzie, nie ma prawie mowy o wielu miejscach, które zostały w równym stopniu dotknięte tą tragedią. Mam tutaj na myśli inne części Kaszub - okolice Sulęczyna, Lipusza, Nakli, Lemanów, Dziemian itd.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają w dniu 9 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 17.30 na projekcję filmu Folk & Roll zrealizowanego przez dziennikarkę Radia Gdańsk - Tatianę Slowi.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni oraz Kaszubskie Forum Kultury zapraszają w dniu 17 sierpnia 2017 r. na wycieczkę po Wejherowie.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury i Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego polecają wydarzenie organizowane przez Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera w Kartuzach.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubska Fundacja Potrzebującym Pomocy zaprasza do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Pielgrzymka odbędzie się 20 sierpnia br.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni zapraszają na kolejną odsłonę cyklu spacerów historyczno-krajoznawczych. Najbliższy spacer odbędzie się na najwyższe wzniesienie Gdyni - szczyt Donas.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zachęcają do obejrzenia wystawy „Nazywano ich Słowińcami” znajdującej się przy pomniku Abrahama na Placu Kaszubskim w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
W dniu 26 lipca Kaszubskie Forum Kultury zorganizowało podwójne wydarzenie. Interesujący wieczór rozpoczął się od finisażu wystawy Wandy Frąckowskiej „To tu, to tam… woskiem malowane”.
Strona 1 z 54

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.