Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Rada Dzielnicy Wielki Kack, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni, parafia pw. Św. Wawrzyńca w Gdyni serdecznie zapraszają na kaszubski festyn rodzinny "Ścinanie kani", który odbędzie się 24 czerwca (sobota) na placu przykościelnym (ul. Źródło Marii 18).
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 17 czerwca o ósmej rano wyruszyli uczestnicy Pieszego Rajdu Kaszubskiego organizowanego przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni oraz gdyńskiego radnego dr. Jarosława Kłodzińskiego - pasjonata umiejętnego łączenia turystyki z wiedzą.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Gdyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na uroczystość wręczenia Medali "Srebrna Tabakiera Abrahama". Medalami STA w 2017 roku zostaną uhonorowani: Bolesław Bork, Władysław Pranga i Bernard Hinz.
Nie znaleziono zdjecia
14 czerwca w Kaszubskim Forum Kultury odbyła się promocja książki Małgorzaty Sokołowskiej W mieście zbudowanym myślą i pracą Polaków. Na 30. rocznicę spotkania z papieżem Janem Pawłem II w Gdyni 11 czerwca 1987 r.
Nie znaleziono zdjecia
Już w najbliższą sobotę 17 czerwca o godz. 8.00 rusza Pieszy Rajd Kaszubski organizowany przez Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie Oddział w Gdyni oraz gdyńskiego radnego dr. Jarosława Kłodzińskiego. Tegoroczna edycja Pieszego Rajdu Kaszubskiego będzie przebiegać przez trzy powiaty: Gdynię, wejherowski i pucki.
Nie znaleziono zdjecia
11 czerwca 2017 roku w Gdyni odbyły się uroczystości związane z XXX-rocznicą pielgrzymki Jana Pawła II. Zostały one zainaugurowane wpłynięciem do Basenu Prezydenta gdyńskiego portu, flotylli kutrów i pomeranek z Jastarni. Wraz z Kaszubami z Nordy, na pokładzie jednego z kutrów przypłynęła figura Matki Boskiej Swarzewskiej Królowej Polskiego Morza.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na promocję książki Małgorzaty Sokołowskiej W mieście zbudowanym myślą i pracą Polaków. Na 30. rocznicę spotkania z papieżem Janem Pawłem II w Gdyni 11 czerwca 1987 r.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają do obejrzenia wystawy prac Ewy Narloch-Kerszka „Kwiaty na jedwabiu”.
Strona 1 z 52

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.