Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego od lat stara się otaczać opieką gdyńskie zabytki. W ostatnich latach uczestniczyliśmy w renowacji nagrobków Antoniego Abrahama na Oksywiu oraz majora Leona Kowalskiego na Cmentarzu Witomińskim. W 2017 roku pragniemy rozpocząć działania zmierzające do renowacji oraz godnego wyeksponowania Krzyża Rybackiego im.Tadeusza Wendy przy ul. Waszyngtona w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
9 lutego w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku wręczono Skry Ormuzdowe za rok 2016 – prestiżowe nagrody przyznawane przez Kolegium Redakcyjne i redakcję „Pomeranii”.
Nie znaleziono zdjecia
Jeden z najstarszych zespołów wokalnych w Gdyni - Chór "DZWON KASZUBSKI", zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Po 85 latach nieprzerwanej działalności zespół rozpoczyna nowy etap swojej historii i zmienia swoją formułę z chóru MĘSKIEGO na chór MIESZANY.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza na "Spotkanie Noworoczne", które odbędzie się 14 stycznia 2017 roku.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddziału Gdynia serdecznie zaprasza na uroczystości związane z 60-leciem Oddziału.
Nie znaleziono zdjecia
Gdyński oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zaprasza do Kaszubskiego Forum Kultury (al. Marszałka Piłsudskiego 18 w Gdyni) na koncert pieśni o morzu w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Gdynia" oraz promocję książki dr. Krzysztofa Sławskiego "Bernard Szczęsny (1919-1993)".
Nie znaleziono zdjecia
Oficyna Verbi Causa - Małgorzata Sokołowska oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają na promocję i prezentację nowego albumu o współczesnym śródmieściu Gdyni jako Pomniku Historii - "GDYNIA CIĘ OCZEKUJE, MORZE CIĘ WITA…" GDYNIA CIĘ OCZEKUJE, MORZE CIĘ WITA…
Nie znaleziono zdjecia
Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie wzbogaciło swoje zbiory o bardzo cenne nabytki. Andrzej Busler ─ prezes gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz członek Funduszu Stypendialnego im. Izabelli Trojanowskiej przekazał w darze na rzecz Muzeum dwa cenne przedmioty.
Strona 1 z 45

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                                     

 

 

                    

      

Delta sp. z o.o.

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.