Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury wraz z Gdyńskim Oddziałem Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprosiły tym razem do podróży w czasie. Za sprawą projekcji filmu: Elementarz czyli jak przed laty dziateczki na Pomorzu uczono, uczestnicy spotkania, które odbyło się 18 maja w siedzibie KFK w Gdyni, mogli na własne oczy i uszy przekonać się, jak wyglądały lekcje w pomorskich szkołach przed I wojną światową oraz po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Gdyni serdecznie zapraszają 25 maja o godz. 17.30 (czwartek) na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Regionalnej do siedziby KFK przy al. Marszałka Piłsudskiego 18 w Gdyni. Tematem spotkania będzie książka Franciszka Fenikowskiego „Oddech wieków. Sagi srebrzystej Gdyni”.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Gdyni zapraszają na kolejną odsłonę cyklu spacerów historyczno-krajoznawczych. Ich celem jest poznawanie, opisywanie oraz dokumentowanie miejsc i obiektów nawiązujących do obecności Kaszubów w obecnych granicach Gdyni. Najbliższy spacer odbędzie się w Kolibkach.
Nie znaleziono zdjecia
W przededniu Dnia Dziecka – Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na wernisaż Ewy Narloch-Kerszka "Kwiaty na jedwabiu".
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy na I Mistrzostwa Judo Kaszub. Zawody odbędą się 20 maja 2017 roku w Gdyni Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu (ul. Olimpijska 5). Organizatorem jest Uczniowski Klub Judo Dragon.
Nie znaleziono zdjecia
10 maja odbył się kolejny spacer historyczno-krajoznawczy organizowany przez Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Tym razem miejscem zwiedzania był Wielki Kack – obecna dzielnica Gdyni o bardzo silnych korzeniach kaszubskich.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na projekcję filmu Elementarz czyli jak przed laty dziateczki na Pomorzu uczono, która odbędzie się 18 maja 2017 r. o godz. 17.30 w siedzibie KFK w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
Z okazji 200. rocznicy jego urodzin Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zorganizowały spotkanie z prof. Danielem Kalinowskim, literaturoznawcą z Akademii Pomorskiej w Słupsku, autorem wielu tekstów naukowych poświęconych Ceynowie.
Strona 1 z 50

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.