Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Koło ZKP Gdynia Cisowa zaprasza do udziału w Nabożeństwie Majowym w języku kaszubskim, dnia 7 maja o godz. 15.00 na Świętej Górze w Gdyni Chyloni (w pobliżu ul. Morskiej, na wysokości Szkoły Podstawowej nr 10). Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
Nie znaleziono zdjecia
W imieniu organizatora - Rady Dzielnicy Wielki Kack serdecznie zapraszamy na Festyn 3 maja w Gdyni Wielkim Kacku.
Nie znaleziono zdjecia
W roku jubileuszu Gdyni − 18 czerwca 2016 roku, organizowany jest przez Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Gdyni oraz dr. Jarosława Kłodzińskiego Radnego Miasta Gdyni i członka ZKP Gdynia Koło Północ − rajd edukacyjny na długości maratonu (około 42 km).
Nie znaleziono zdjecia
7 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni odbył się finał II Wojewódzkiego Konkursu „Wiedza o regionie”. Patronat honorowy sprawował Pomorski Kurator Oświaty oraz Polska Izba Turystyki w Gdańsku.
Nie znaleziono zdjecia
18 kwietnia 2016 roku. o godz. 18.00 w Kolegiacie pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Klasztornej 3 w Kartuzach w 5. rocznicę śmierci, odprawiona zostanie msza św. w intencji śp. Wojciecha Kiedrowskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Januszewskiego - ojca Piotra Januszewskiego - fotografika, przyjaciela gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, współpracownika miesięcznika "Pomerania".
Nie znaleziono zdjecia
Do obchodów Dnia Jedności Kaszubów przyłącza się Arka Gdynia. Dziś na oficjalnej stronie klubu można znaleźć następujący komunikat.
Nie znaleziono zdjecia
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Baśnie, legendy i tradycje Kaszub" w Zespole Szkół nr 12 w Gdyni.
Strona 1 z 40

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

czwartki 16.00-18.00

 

Partnerzy:

                                                                                                    

XIV Dyktando Kaszubskie "Królewianka w pałacu" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego