Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

Kluby ZKP Gdynia

W ramach gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego działa Klub Rodzin Trzebiatowskich. Jest to jeden z najliczniejszych rodów kaszubskich. Od wielu lat, jego tradycją jest organizacja zjazdów rodzinnych, na które przybywają setki przedstawicieli tego rodu. Klub Rodzin Trzebiatowskich realizuje wiele działań związanych z pielęgnowaniem kultury i historii Kaszub i szerzej Pomorza. Każdego roku wydaje kolejne tomy związane z genealogią Trzebiatowskich. Aby uzyskać szczegółowe informacje o Klubie wejdź tutaj.

W ubiegłych latach przy ZKP Gdynia działał Klub Hafciarski "Rozeta", który w 2013 roku zawiesił swoją działalność. Część zajęć realizowanych przez "Rozetę" kontynuuję od początku 2014 roku Kaszubskie Koło Gospodyń Miejskich.

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.