Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.

Swiat kaszëbsczi rodë

Swiat kaszëbsczi rodë (www.swiatkaszubskiejprzyrody.pl) to multimedialne narzędzie stworzone z myślą o dzieciach, uczących się języka kaszubskiego (klasy 1-3). Dzięki niemu, najmłodsi mogą zapoznać się z pisownią i wymową kilkudziesięciu nazw świata kaszubskiej fauny i flory. Swiat kaszëbsczi rodë został również stworzony, jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli języka kaszubskiego. W Państwa ręce oddajemy nowoczesne narzędzie propagujące i pielęgnujące język kaszubski. Zapraszamy do wyprawy w magiczny świat – swiat kaszëbsczi rodë – wystarczy dostęp do stałego łącza internetowego oraz włączone głośniki.

Poprawność językową zatwierdziła Radzëzna Kaszëbsczégò Jãzëka.

Projekt został zrealizowany przez Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego dzięki dotacji Ministra Administracji i Cyfryzacji.   

                                      

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.