Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Pieszy Rajd Kaszubski 2017
Nie znaleziono zdjecia

Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie Oddział w Gdyni oraz gdyński radny dr Jarosław Kłodziński serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Pieszego Rajdu Kaszubskiego przez trzy powiaty: Gdynię, wejherowski i pucki w dniu 17 czerwca 2017 roku. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Gdyni dr Wojciech Szczurek. Motto Rajdu brzmi: „Mogą boleć nie tylko nogi, ale i szare komórki”. Rajd odbędzie się 17 czerwca, ale już teraz warto zarezerwować sobie miejsce, bo liczba uczestników jest ograniczona. Mogą w nim wystartować trzyosobowe drużyny (panie, panowie i mieszane), które rozpoczną trasę w Kolibki Adventure Park. Brzegiem morza przejdą do molo w Orłowie, gdzie czekać ich będą zadania sprawnościowe. Potem przez most nad Kaczą trafią do schronu przy ul. Orłowskiej 1. Dalsza trasa wiedzie przez teren rezerwatu "Kępa Redłowska", do schronów dowodzenia nr 68 i 66, 11 Baterii Artylerii Stałej i na Polankę Redłowską. Następnie uczestnicy przejdą przez centrum Gdyni, Działek Leśnych, Grabówka i Leszczynek, skąd trafią do Rumi, Pierwoszyna, Kazimierza i Dębogórza.

Na trasie na zawodników będzie czekać około 50 punktów kontrolnych. Będą to zadania związane historią Gdyni, Kaszub oraz języka i tradycji kaszubskich.

Regulamin rajdu można znaleźć na stronie www.klodzinski.info.pl prosimy uważnie przeczytać tekst.

Zgłoszenia i pytania można kierować 601 65 88 12, klodzinski.jaroslaw@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz fotogalerię z zeszłorocznego Pieszego Rajdu Kaszubskiego.

 

Pieszy Rajd Kaszubski pod patronatem

Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka

Wydarzenie dofinansowane przez Miasto Gdynia

 

        

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy: