Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Odrestaurowany Krzyż Rybacki

Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Kaszubskie Forum Kultury  zachęcają do wzięcia udziału w Różańcu przy Krzyżu Rybackim przy ul. Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni. W najbliższą sobotę 7 października o godz. 13.30 zbieramy się pod kościołem p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka w Gdyni (ul. Portowa) i stamtąd procesją wyruszymy w stronę Krzyża Rybackiego. Okazja jest szczególna – dzięki naszej inicjatywie i współpracy z UM Gdynia udało się doprowadzić do renowacji tego zabytku.

Krzyż Rybacki im. Tadeusza Wendy w Gdyni w międzywojniu.

Źródło: Morska Legenda Gdyni


 

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.