Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kaszubskie projekty wygrały
Nie znaleziono zdjecia

Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Kaszubskie Forum Kultury dziękują wszystkim Mieszkańcom Gdyni za oddane głosy w ramach tegorocznej edycji Gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach „Przyjaznej Dzielnicy” złożyliśmy dwa projekty. Oba uzyskały wystarczającą ilość głosów i będą realizowane w 2018 roku.

Są to: Kaszubski Dzień Dziecka na Wielkim Kacku (inicjatorzy: Gdyński Odział ZKP, Rada Dzielnicy Wielki Kack i parafia pw. Św. Wawrzyńca w Gdyni) oraz Letnie kino w Kaszubskim Forum Kultury (inicjatorzy: Kaszubskie Forum Kultury, Gdyński Oddział ZKP i Rada Dzielnicy Kamienna Góra).

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.